Płyta główna MSI G41M-P25 Intel G41 Socket 775

Witam co sądzicie o płycie głównej MSI G41M-P25 Intel G41 Socket 775 i procesorze (który mam z starego kompa ) intel pentium core duo E53000 2.63 GHz. ? Może być taki zestaw ? a co do wyjścia DVI w grafice to obraz w Windows-ie będzie dosyć czysty ?? ładniejszy niż w analogu czy bez różnicy. Jestem przyzwyczajony do Radeon-a HD3800 512 DDR4 wiec czy wyłącznie w Windowsie będę widział różnicę ?

Pozdrawiam

Zamierzasz kupić tą płytę? W jakiej cenie? Generalnie inwestowanie w socket 775 nie jest zbyt opłacalne, gdy za 150zł można kupić Celerona G540, a płytę do niego za ok. 160zł.

Obraz na cyfrowym wyjściu DVI jest lepszy od analogowego. W przypadku mojego monitora oznacza to dużo lepszą ostrość.

poprostu nie mam potrzeby inwestowac w cos innego jesli nie jestem zapalonym graczem.Jak do niedawna wystarczyl mi ten procek wiec nie mam zamiaru wymieniac na lepszy. szybciej kupie laptopa , jedyne co moge wymienic to kiedys grafike.interesuje mnie czy obraz na monitorze 24" bedzie czysty jak w hd czy troszke nie do konca wyrazny jak na laptopie dela ale takim starszym podlaczonym do monitora z grafika radeonem 9200 se z wyjsciem w analogu , sub.

Płyta ma DVI, więc obraz będzie czysty.

W czasach Radeona 9200 jeszcze występowały różnice w jakości obrazu ze względu na producenta (Radeony miały lepszy), ale obecnie chyba tylko profesjonalni graficy widzą różnicę.