Płyta główna MSI problem z dzwiekiem

(Adamoruniak) #1

Witajcie mam problem z kodekiem realtek hd audio driver po przeinstalowaniu windowsa xp zaden nie działa nawet ten na plytce cd pomocy

(lazikar) #2

Chyba sterownikiem, przenoszę hardware sterowniki

(djkamil09061991) #3

certo1980 , Podaj nazwę płyty z programu cpu-z zakładka mainboard

(witek-pl) #4

Sterowniki od MOBO zainstalowane?

(Adamoruniak) #5

nie wiem co to jest Mobo, a płyta to MSI g71- ma31012, nadmieniam ze wczesniej dzwiek byl

(Jaromir Zurawski) #6

Daj skrina y CPU+Z zakładka 'Motherboard'

(Adamoruniak) #7

oki jak mam tu wrzucuc zrobionego screena??

-- Dodane 22.07.2012 (N) 9:32 --

(Jaromir Zurawski) #8

http://www.msi.com/product/mb/848PM-MS- ... Vista%2032

Wybierz właściwy OS i ściągaj.

(Adamoruniak) #9

mam juz dosc nie moge zainstalowac zadnych sterownikow a chyba juz z 10 probowałem nawet ze strony msi

(Jaromir Zurawski) #10

Jaki masz system?

(Adamoruniak) #11

taki komunikat wyskakuje za kazdyn razem " nie powiodła sie instalacja sterownika realtek hd audio, error code 0xE0000227

(Jaromir Zurawski) #12

http://download1.msi.com/files/download ... C97_MB.zip ściągnij i zainstaluj.

(Adamoruniak) #13

mam xp sp 3 ze wszystklimi mozliwymi aktualizacjami

(Jaromir Zurawski) #14

Spróbuj w trybie awaryjnym.

(Adamoruniak) #15

w trybie awaryjnym instalacja idzie ciutke dalej ale znow error

-- Dodane 23.07.2012 (Pn) 12:52 --

probuje z łatka kb888111 i przy instalacji wyskakuje instalator wykrył,że wersja dodatku Service Pack tego systemu jest nowsz niz aktualizacja, ktora chcesz zainstalowac, nie ma potrzebyy instalowania tej aktualizacji!.

macie jakies pomysły?? bo pomału...... strzela

-- Dodane 23.07.2012 (Pn) 17:44 --

odinstalowałem wszystkie sterowniki i teraz przy właczaniu kompa mam komunikat znaleziono PCI Device jednkze nie własciwe oprogramowanie jest dla tego urzadzenia co teraz mam zrobic??

-- Dodane 23.07.2012 (Pn) 17:49 --

jeszcze jedno pytanko jak zainstalowac łatke KB888111 pomimo service packa 3?? bo tak mi ktos podpowiedział??

-- Dodane 23.07.2012 (Pn) 18:26 --

chce nadmienic ze mam MSI LIVEUPDATE 5 i pokazuje mi ze mam najnowszy sterownik realtek hd audio driver 5.10.0.6487, jednkaze nigdzie nie widac tej karty wczesnie była widoczna z wykrzyknikiem teraz wogole jej nie widac w menadzerze urzadzen, i ten ciagły PCI Device prosze o pomoc