Płyta Główna pod Intel i5 2500k LGA 1155 H2 Socket

Witam,

Potrzebuję nabyć nową płytę główną. Posiadam procek i5 2500k LGA 1155 H2 Socket i DDR3, a nie chciałbym dodatkowo inwestować w te podzespoły - zwłaszcza, że jestem bardzo zadowolony z procka i jego możliwości OC. To na czym by mi zależało w nowej płycie, to wejścia USB3.0 na samej płycie to podłączenia z front panelem. Rzeczy, za które jestem w stanie dopłacić to wbudowany moduł WiFi i Bluetooth.

Mam ten sam problem, asrock p67 pro nie ma już na rynku lub jego ceny sięgają 400zł

No właśnie miałem Asrock P67 PRO, ale robiłem resarch i moim zdaniem najlepsze rozwiązanie to ASUS P8P67 DELUXE:

  • wyjście na USB 3.0 do frontu
  • wbudowane BT - dla mnie super opcja, bo akurat korzystam do myszy i klawki.

Fajnie się pochwalić filmem, ale (nie miałem czasu go oglądać, 45 min, sorry man) widzę płytę Z370 HD3, a to jest socket 1151… DDR4… Ogólnie to nie to…

no niby masz racje ale jak już wymieniać to z grubej rury :slight_smile:

Nie “niby”, tylko mam rację…

Merytoryczny poziom wypowiedzi: 0 :stuck_out_tongue: Poczytaj to co napisałem w pierwszym poście… W każdym temacie wklejasz ten filmik…?? :slight_smile:

Wszędzie wkleja reklamę tego swojego kanału. Takim nachalnym naganianiem nie zdobędziesz widzów.

Fajna płytka, stabilna, można dorwać w cenie ASrocka, chyba ze chcesz poczuć powiew świeżości i zmienić całą platformę. Ja szukałem czegoś podobnego tylko mini ITX pod 3570K i kurka chyba sobie odpuszczę, ale to taka fanaberia :slight_smile:

Kupiłem tego Asus’a. BT trochę na minus, bo np. MX Master’a Logitech’a mi nie wykrywa… Na plus w porównaniu do ASrock’a wyjście USB 3.0 na front panel obudowy, do tego więcej slotów z tyłu. Ogólnie płytka na pierwszy rzut oka nowocześniejsza. ale zmiana raczej kosmetyczna. Jeśli natomiast bym wiedział, że te BT nie będzie tak hulało jakbym chciał to bym kupił ASUS SABERTOOTH.