Płyta główna pod pentium4

Witam, czy istnieją płyty główne do których szłoby zamontować pentium 4 3,0GHz, 2gb ramu ddr/ddr2, Geforce’a 7300GT i zarazem była możliwość włożenia czegoś lepszego w przyszłości?

jaka podstawka ?? jeśli 775 to coś się znajdzie.

Nie, mam podstawkę 478, ale chyba to nie przeszkadza,bo mam chłodzenie Ninja Scytche i on ma mocowanie pod podstawkę 775… Bo chodzi o to, że komp nie wykazuje oznak życia, i wszystko wskazuje na to, że posługi odmówiła płyta główna intel d865perl i potrzebuje mobo, które obsłużyłoby ramy, proca i grafikę z tej płyty i była możliwość włożenia ddr2 oraz żeby dało się włożyć jakiegoś lepszego proca…

nie da rady trza inwestować w nowy sprzęt…wedle specyfikacji masz ddr1…kartę na agp i podstawkę 478, nie masz wiele kasy to i tak pozostaje kupny mb pod tą podstawkę…

Czyli mimo możliwości zamontowania chłodzenia na 775 nic się nie wymyśli ze względu na ram i grafikę??

przecie chłodzenie to jest tylko kawałek al/cu z wiatrakiem :stuck_out_tongue: niewątpliwie możesz chłodzenie wykorzystać po zakupie nowych podzespołów.

Aha, czyli chodzi o to, że po prostu nie włożę proca, tak? Sory, że takie głupie pytanie zadaje, ale tak się składa, że nie znam się sprzęcie za dobrze ;p

nie zamontujesz proca s478 na płycie z innym socketem :P.

Aha, o to chodzi. ;p Po prostu nie zajarzyłem, że pisząc podstawka masz na myśli socket ;p Ok, w takim razie odkładam kasę na nowy zestaw… Dzięki za zainteresowanie się tematem…