Płyta główna z zintegrowaną grafiką

Witam, w najblizszym czasie zamierzam zakupic “kompa” opartego o zintegrowaną grafike.

Nie znając się, zamierzam wybrac tą:

Asus M2NPV-MX (nVidia GeForce 6150)

http://znak.pl/index.php?cid=327&scid=2 … AsuM2NPVMX

  • athlon 3000, 512 DDR2 667mhz, Buda

I mam pytanko czy na takiej grafice pogram sobie w takie hity i nowosci jak np.

Max Payne 2

Call of Duty 1

Medal of Honor

GTA3 (Vice City czy San Andreas)

Coliny 3,4,5

i tam inne :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam :stuck_out_tongue:

Powinno pójść - ale nie wiem czy na max detalach :wink:

Pamięci trochę mało. Zintegorwana grafa pobiera pamięć z RAM.

Jakie ramy firma? Zasilacz jaki masz?

Płytę kupił bym Abita NF-M2 nView.

Zobacz jakie mają wymogi, integry nie są dobre do nowszych gier.

lub Biostara tforce geforce 6100 :smiley:

Ja na swojej integrze gram w call of duty 2 i medal of honor pacyfic assault i nie mogę narzekać również gram w GTA SA

Może być nie dostępny, Focus z egielda pisał że nie są teraz produkowane, jak testowali płyty do 400 zł.

Na swojej w Hitmana Blood Money grałem detale na średnio 800x600 da się grać, tnie tylko w miejscach z dużą ilością ludzi. Ciekawe czy przeróbka sys na testy do Super Pi przyspieszą gry.

512 DDR2 GoodRam (pózniej kolejne 512)

Nie mam

na bude i zasilacz zamierzam wydac 150 zł :mrgreen:

Licze na to ze nie wybuchnie itp :smiley: czyli jakis Tracerek :stuck_out_tongue:

To skończyli w ogóle produkować tą serie 6100 ??

http://www.egielda.com.pl/forum/index.p … st&p=83424

Chyba skończyli, teraz wypuścili TA690G z 7100. Lub Foxconn/ WinFast modelu nie podam, za długie oznaczenie, jest jej test na egielda.

kaskader :mrgreen:

60zł nie znajdziesz Fortrona?

w te gry to grałem dawno temu na Radku 9000 czy 9200 na full :slight_smile:

Za 45zł widziałem :wink:

Nieprzesadzaj. Chyba nie odpalisz Call Of Duty 1 na max detalach w sensowenej rozdzielczości.

Co do Fortona, może i dobry, (skoro tak zachwalany) ale do zakupu chyba tylko na allegro co nie ?

Do właścicieli ze zintegrowanym gf 6100, czy moglibyście podać wynik z 3d mark 01 ? tak z ciekawości pytam, bo w pracy mam płytę asrocka ze zintegrowaną grafą intela i celeronem 3 ghz mam ok 1700 pkt, czyli mniej więcej tyle co niegdyś na gf 2 ti i duronem 800 Mhz :stuck_out_tongue:

Tylko na allegro. Na 100% lepszy niż każdy w obudowie za 140 zł, chyba że kupisz obudowę z FSP w środku. Nawet jak zasilacz nie spali od razu kompa, to dysk może się rozsypać lub kondensatory wyleją.

sebanhs jaką masz wer? Ja ściągam 2001 SE build 330.

Taką, ustawienia default

994 pkt (ster 84.40 64 mb dla karty) :lol: pora na format, ładnie mi siostra załatwiła sys 8 gb na partycji do xp.

Format i jest 4765

5b29fe749035bd67m.jpg

Tobi

ładny wynik, bo te 944 ptk mnie przeraziły :shock:

Jak dla mnie elegancko.