Płyta główna-zgodność z procesorami

Witam.

Za trochę ponad tydzień składam (tzn. zamawiam) części do mojego pierwszego składaka :]

Mam pytanie: Czy podana przeze mnie poniżej płyta główna będzie współpracować z prockiem AMD Pheonm II X2 550 BE lub 555 BE ? Jako że strona Asus-a coś felernie ostatnio działa, i nie wyświetla info o produktach ( ;/ ) pytam się was o to. (mam zamiar odblokować dodatkowe jajka, może się uda ;))

Chodzi o płytę: http://www.komputronik.pl/index.php/product/81705/Podzespo_y_PC/P_yty_g_wne/Asus_M4A785TD_V_EVO.html

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi =)

PS: Jak ktoś ma jakieś doświadczenia z tą płytką, to niech się wypowie, będę wdzięczny. :wink:

Muszę mieć jakiś “pechowy internet”, bo jakoś wchodzi mi i info o produktach (na stronie Asusa), a nawet lista obsługiwanych CPU

Bez żadnych problemów będzie współpracować :slight_smile: Jest to bardzo dobra płyta, i z Phenomem X4 955 BE sprawuje mi sie wyśmienicie :slight_smile: Rewelacyjnie kręci się na niej procek także kolego szczerze polecam, bo mój Phenom II X4 955 BE chodzi na niej teraz z pomoca Scythe Katana 3 na 4,0 GHz elegancko :slight_smile: