Płyta Główna zintegrowana czy można dokupić kartę graficzną?

Witam!

Mam pytanie mam zintegrowaną płyte główną i chcę dokupić sobie karte graficzną http://allegro.pl/asus-geforce-gt640-20 … 14815.html

i teraz nie wiem czy moge podpiąć moją karte graficzną do mojej płyty głownej, żeby ona dobrze działała w grach, żeby sie nic nie tneło, już daje moje dane mojego komputera.

Procesor: Pentium Dual-Core CPU 3.00GHZ

RAM: DDR 4096MBytes

Karta Graficzna: Intel G41Express Chipset 1806MBytes

Płyta Głowna: ASUSTel Computer Model: P5G41-M LX3

Proszę o pomoc komputer… Bo nie wiem czy kupić tą karte graficzną (a chciałbym do gier mieć)

i przy okazji jeżeli bedzie można podłaczyc karte graficzną do mojego komputera to proszę o wytłumaczenie co gdzie i jak mam podłaczyc bo jestem zielony w komputerach. Za każda odpowiedz dziekuję z góry !!

"No właśnie ja tylko mogę wydać pieniądze do 340zł razem z przesyłką i żeby ona była stosowna do mojego komputera ddr3 bo ja mam własnie dd3;)

I chciałbym żeby ktoś mi napisał gdzie i jak podpiąć tą karte graficzną bo nie wiem.

To jeżeli co do kart graficznych to szukam 2GB mam nadzieję że coś znajdziecie

Najlepiej karta graficzna żeby była z niviad powiem tak dobra do gier żeby nic się nie tneło"

tomorrowland , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Możesz kupić tą kartę ale ona jest nieopłacalna i mało wydajna, przykładowo ta http://www.ceneo.pl/15578297 byłaby znacznie lepszym wyborem :slight_smile:

Do tego komputera możesz włożyć każdą współczesna kartę graficzną.

To nie najlepszy wybór, proponowałbym Asus Radeon HD7750 1024MB DDR5 lub wydajniejszą o której wspomniał kolega wyżej.

Podaj model zasilacza (odkręć boczną ściankę komputera i spisz model i moc z zasilacza).

To jest bez znaczenia w tym wypadku, DDR 3 w karcie nie ma nic wspólnego z RAM DDR3, GDDR 5 jest znacznie wydajniejsze, jak chcesz pograć w gry to właśnie takiej karty szukaj. Możesz ominąć koszty wysyłki kupując w jakimś sklepie stacjonarnym. Jeżeli już się upierasz na kupowanie przez sieć to opcja kolegi @falcon89 (HD 6670) będzie nadal opcją lepszą niż to “coś” z Allegro. Optymalnym wyborem jednak w Twoim wypadku to wspomniane HD 7750, to jest chyba najwydajniejsza karta w Twoim przedziale cenowym. Przypominam, nie sugeruj się tym “DDR 3” i nie kup Sobie karty z taką pamięcią… :wink:

Model zasilacza to 600W FEEL2 Modecom. Możecie mi poszukć jakiejś karty graficznej do 350zł i żeby ona miała 2GB żeby grać w dobre gry i wogóle, niviad czy tam jakąś nie znam sie. :slight_smile:

Nie sugeruj się tym, do grania starczy 1 GB, nie ilość pamięci się liczy a jej jakość, czyli nie DDR 3 a GDDR 5 właśnie. Propozycje kart dostałeś, do 350 mieści się propozycja Kolegi Falcon89.

Do zasilacza mam zastrzeżenia… Ale niech je ktoś potwierdzi albo zaprzeczy.

Jeśli chodzi o zasilacz to zapoznaj się z tym tematem http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html#6014195

Mimo że zasilacz ma zadeklarowaną “dużą” moc, realnie wygląda to znacznie gorzej i mam zastrzeżenia co do jakości tego zasilacza.

Nie tylko ty masz zastrzeżenia (głownie ze względu na jakość, Feel 2 nie jest najgorszy ale mimo wszystko).