Płyta Intela + Procek Intela = Intelowski Problem

jęsli chodzi o procesory dwu rdzeniowe to technologia jeszcze w tym kierunku się rozwija i nie jest wykorzystana cała moc tych procesorów jak na razie bardziej opłaca się wziąć intela

ale czas pokaże co będzie na czasie i modne

dziś intel

jutro procesory dwu rdzeniowe lub 3???

musisz sam zdecydować co wybrać w sklepach będą ci sprzedać jak najdroższy i tyle.

Athlon 64 AM2 x2 jest wydajniejszy od Pentium D i nie jest on grzejnikiem.

Intel Core 2 Duo jest wydajniejszy od Athlonów i nie grzeje się jak Pentium 4/D.

Pentium D jest słabszy od Athlona64 i mniej się grzeje! !!

rafal92 Pentium D jest o wiele słabszy a grzeje może troszkę mniej od AMD ale to się nie trzyma zadnej proporcji lepiej wziąć AMD i mimo że mają lepsze osiągi to mniej się grzeją

potocznie nazywano petiumów grzejnikami niektóre wymagały chłodzeniua azotem a za tym idzie większy koszt :stuck_out_tongue:

a co do procesorów dwu rdzeniowych to ja właśnie taki posiadam i powiem że nie jestem stanie wykorzystać całej mocy, największy problem jaki jest w tym to obsługa programów odpowiedzialnych za te procesy jak ktoś się zna na tym to wie o czy pisze

wystarczy poczytać na necie jak to jest z tymi 2-rdzeniowymi

kto pyta nie błądzi

A co tutaj napisałem??

Na Dual Core na razie nie mam kasy :slight_smile:

http://allegro.pl/show_item.php?item=17 … %3C%2Fi%3E

Co sądzicie o tym ?

Mam też pytanko. W tym zestawie są kontrolery sata2 a ja mam dysk sata1 i czy jak podłonczę dysk sata1 do kontrolera sata2 czy będzie on chodzić ?

Procesor jest dobry, ale płyta jest badziewna, pamięć ram też badziewna.

Też tego zestawu nie brałbym

Athlon 3800 X2

Biostar Tforce GeForce 6100 AM2

1Gb Kingston/A-Data

A jak jest z tym dyskiem sata1 na kontrolerze sata2?

Dysk sata1 powinien bez problemu działać na kontrolerze sata2.