Płyta MSI świeci się ciągle jedna dioda i brak sygnału HDMI

Dzień dobry mam problem gdyż wczoraj trochę zmieniałem w komputerze i po włożeniu ramu komputer a szczególnie monitor i tv nie widzą mojego komputera. Podzespoły które mam to
Płyta główna MSI H310 Pro-VDH Plus
Procesor core i5 10400F
Pamięć RAM 16gb Hyperx fury ddr4
Karta graficzna GeForce GTX 1660 6gb
Dziś włączam komputer i na karcie świeci się cały czas jedna dioda na chwilę świeci się jedna gdy ona gaśnie to później zaświeca druga. Dodaje zdjęcia jak to wygląda dokładnie tej która świeci cały czas. Ta pierwsza jest na samej górze ale ona gaśnie ale ta druga nie a ja nie mam pojęcia dlaczego

Problem z pamięcią ram. Wyjmij kość ze slotu przetrzyj styki i/lub zamień sloty.

Przecież H310 obsługuje procesory 8 gen. jak Ci się udało włożyć procka z 10 gen.??

Dziękuję a co do procesora nie wiem kupowałem gotowy przez olx gdzieś 27 lipca kupiłem a wcześniejszy właściciel skakał go 3 lata temu

Bzdura…

Po to masz te diody aby sobie przeczytać pod nimi co oznaczają błędy i pewno w instrukcji też napisane.

Co zmieniałeś, że musiałeś wyjmować ram ?

W tym problem że nie dostałem instrukcji gdyż komputer ma 3lata i ją jego nie budowałem

A przepraszam 9400F jest włożony pomyliłem się ajć

Na stronach producentów płyt głównych praktycznie zawsze jest instrukcja obsługi:
https://www.msi.com/Motherboard/H310M-PRO-VDH-PLUS/support#manual

Jak wspomnieli już koledzy, wskazuje na problem z pamięcią: