Płyta w laptopie piszczy

Mam problem otoz mam nowego laptopa HP 550 i i od czasu wymiany pamieci RAM zauwazylem ze plyta wydaje dzwieki niezbyt przyjemne dla ucha.Gdy wsadzilem z powrotem stara pamiec -bylo dokladnei to samo.Dodam jeszcze ze wymienilem jakas pamiec fabryczna HP 1 GB na Kongston 2 GB obydwie 677 Mhz.Pamiec wymieniano mi w sklepie i sprzedawcxa wlozyl mi ta pamiec bez wyjmowania poprzedniej bo mowil ze zalapie 3 GB (ja czytalem na stronie sklepu w ktorym kupowalem ze obsluguje 2 GB ) ale pameic w biosie dzialala.Jednak jak uruchomilem win to nie chcial pojsc wiec zostawilem samo 2 GB.Obecnie w obydwu slotach pamiec Kingstona piszczy caly czas ,a pamiec fabryczna sporadycznie.Macie pomysl co z tym zrobic ? A moze plyta plyta piszczy sama z siebie ?

Kompa mam od kilku dni wiec nie mialemm okazji za duzo na nim pracowac przed wymiana pamieci.

Więc idz do sprzedawcy tej pamięci i mu pokaż co się dzieje teraz z laptopem

Ci ludzie w tym sklepie tak srednio sie chyba znaja chociaz to niby typowy komputerowy-boje sie ze cos mi jeszcze uszkodza w lapku.mysle ze moze to byc problem cewek na plycie tylko nie wiem jak temu zaradzic :frowning: