Płyta z neostradą nie odpala

mam problem z zainstalowaniem neostrady na amerykańskiej Viście, kupiłam laptopa w USA (HP Pavilion) i tam miałam zainstalowane oprogramowanie. płyta z neostradą w ogóle mi nie odpala, wyświetla się “access is denied”, kiedy podłączyłam modem pojawiło się jakieś okienko, że jeżeli mam płytę to mam ją włożyć i wszystko się zainstaluje a kiedy to zrobiłam wyświetliło się “if you know the manufactuer of your device, you can visit its website and check the support section for driver software”… nie mam pojęcia co zrobić :confused: pomocy.

:smiley: tak jak pisze :smiley:

czy dzwoń do neostrady (współczuję, na 100% powiedzą że to winna twojego kompa ![-o<

martii. , jaki masz modem? Aplikacja dostępowa dla neostrady totalną porażką.

Ściągnij sterowniki do modemu z internetu, a także http://shider.pl/AutoConnect/

Odezwij się, jak to zrobisz

martii. , pobierz sterowniki do modemu, zainstaluj je, a potem skonfiguruj połączenie ręcznie, wchodząc w:

Control Panel->Network and Internet->Network and Sharing Center->Set up a connection or network->Set up a dial-up connection. Potem w polu Dial-up phone number wpisz * , dalej nazwa użytkownika i hasło, zaznacz Remember this password i Allow other people to use this connection. w końcu klik na Create.

mam modem Speedtouch 330. zainstalowałam sterowniki i AutoConnect, wszystko skonfigurowałam i kiedy próbuje się połączyć wyskakuje “telephone signal not detected, please check connection”, dioda USB miga na czerwono, ADSL nie świeci się w ogóle…

Sprawdź czy telefon podłączony do tego samego gniazda ma założony filtr. Wbrew pozorom pod numerem wparcia technicznego Neostrady trafiają się kompetentni konsultanci - 0800-102-102.

filtr założony. dodam jeszcze, że za pomocą tego samego modemu podłączonego do PC łączę się teraz właśnie z neo.

a spróbuj przeinstalować winde… :wink: