Płyta z Win XP PL i dodanie do niej Service Pack 3 PL

Witam.

Mam płyte Windows XP PL z Service Pack 2 i chciałbym dodać do niej, o ile to możliwe a piszą że podobno tak, najnowszy Service Pack 3 PL. Czy ktoś może wie jak to zrobić i już kombinował z tym w ten sposób? Oczywiście bez jakiś dodatkowych programów do tworzenia instalatorów, bo w końcu napisali że można.

Na stronie Microsoftu gdzie można ściągnąć plik .iso z Service Packiem 3 napisane jest m.in. :

"Dodatek Service Pack 3 (SP3) dla systemu Windows XP zawiera wszystkie wcześniej opublikowane aktualizacje dla tego systemu operacyjnego. Ta aktualizacja zawiera także niewielką liczbę nowych funkcji, które nie wpływają znacząco na jakość pracy użytkownika systemu operacyjnego.

Jest to plik obrazu dysku CD dla użytkowników, którzy chcą utworzyć dysk CD z aktualizacją systemu Windows XP do wersji z dodatkiem Service Pack 3 , na przykład dla administratorów w celu instalacji w trybie offline.

JEŻELI AKTUALIZUJESZ TYLKO JEDEN KOMPUTER, NIE KLIKAJ PRZYCISKU POBIERZ: W witrynie Windows Update jest już dostępny odpowiedni, mniejszy plik do pobrania dla użytkowników indywidualnych. Najlepszym sposobem na zapewnienie sobie uzyskania dodatku Service Pack 3 dla systemu Windows XP jest włączenie funkcji Aktualizacje automatyczne w systemie Windows XP. Możesz skorzystać z naszych instrukcji krok po kroku lub, jeśli wolisz, możemy zrobić to za Ciebie.

"

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Można zintegrować przy użyciu nLite, można też z linii poleceń tak jak to było z sp1 i sp2:

http://www.searchengines.pl/index.php?s … entry98712

Tego mi było trzeba! Wszystko ładnie opisane. Mam nadzieje że wszystko będzie ok.

Pozdrawiam.

Jak integrowałem z linii poleceń to płytka przestałą być bootowalna. Nowy nLite 1.4.5 elegancko sobie z tym radzi oraz wreszcie bezbłędnie integruje IE7 :slight_smile: do tej pory zawsze płyta ze zintegrowanym IE7 mi nie działała, a wczoraj zorbiłem formata z ‘nowej’ wersji mojego windowsa ze zintegrowanym SP3 IE7 oraz WMP11 - wszystko gra bez zastrzeżeń:

Service Pack 3

nLite

Framework 2.0

No właśnie bo IE7, WMP11 oraz Framework 2.0 (akurat WMP11 i Framework’a bym nie instalował) to są programy opcjonalne i w Service Packu ich nie ma chyba więc za pomocą wiersza poleceń chyba? tego nie zrobię a szkoda. Będe musiał się chyba pomęczyć za pomocą tego programu nLite, którego jeszcze nie używałem. Ale to w niedługim czasie. W razie problemów będę pytał :slight_smile:

Pozdro.

A to akurat wcale nie takie trudne :wink: klik klik i już, jeśli chcesz też zintegrować WMP11 to pobierz i zainstaluj WMP11 Slipstreamer potem najzwyczajniej wrzuć w nLite w karcie poprawek instalke WMP a reszta pójdzie automatycznie :slight_smile:

Jeśli znasz w miarę angielski na większość pytań dla początkujących odpowiedzi znajdziesz tutaj

:slight_smile: