Płytki

Dostałem od mojego wujka grę Swat4(oryginał), powiedział mi, że ją już przeszedł i już jej nie potrzebuje, tylko… ma ona na nośniku lekkie rysy (pęknięcia) i boje wsadzać jej do napędu LG bo mam go już ponad rok, bo na początku jak wsadzam płytke to głośno się rozkręca. Mam takiego stracha i nie wiem co robić, wsadzić płytke czy nie… (szkoda napędu, jakby płytka poszła) :? :?

P.S. jeszcze jedno, mam pytanie co to jest w Evereście czunik Aux?? :? :? :oops:

A ta płyta to jakiś dynamit czy co ?? Nie wiem jak można bać się wsadzić CD do napędu lol :smiley: :smiley: :smiley:

Odpowiedź masz w tytułowym poście

Pęknięta płyta może się rozlecieć w napędzie i zrobić w nim masakrę (czyt. uszkodzić, nieraz bardzo poważnie).

prawda, ale nawet pęknięta płyta nic nie da bo i tak napęd jej nie odczyta 8)

wsadz ja ale najpier jak chcesz i sie boisz programem Nero DriveSpeed zmniesz predkosc obrotów napędu do np. 4x lub 8x przy takiej predkosci zadna płytka sie nie rozleci :lol: tylko instalka moze trwac wieki :lol:

No to nie wiem bo rysy a pęknięcia to co innego. Jak płyta jest porysowana to nic się nie stanie ale jak jest wycięty kawałek jak od pizzy to co innego :stuck_out_tongue:

Ja proponuję takie rozwiązanie : idź do wujka lub kolegi i powiedz, że chciałbyś sprawdzić, czy u niego pójdzie ta gra. Włożysz płytę do napędu i jak się nie rozleci, to wkładasz do swojego napędu, jak się rozleci, to już nie twój problem :slight_smile:

No comment :roll:

Rysy krzywdy nie zrobią :slight_smile:

i jeszcze mu powiesz że to jego naped rozwalił płytkę :hahaha:

A nie jest przypadkiem temp zasilacza ??