Plyty CD-R

No to źle trafiłeś. 8) 8) 8)

Nowo nagrany jasnozielony Datex rozleciał się z wilekim hukiem w drobny mak w napędzie CD.

To musiał być jakiś felerny, bo używam ich już prawie pół roku i żaden mi się nie rozleciał. Poza tym, teraz są ciemnozielone :smiley:

to źle rozmiesz gdyż:

oraz

Dawaj dychę… Nie dało się nie słyszeć tego huku z jakim wybuchł mi w napędzie… Zielony był…

To naprawdę dziwne. Ja się w nie zaopatruje już od kilku miesięcy i są bardzo dobre, więc nie wiem co z Waszymi.

Kupuje je w ich hurtowni u siebie.

Pawek, dychy nie dostaniesz :smiley:

Łeee… Już miałem pomysła jak ją zainwestować 8)

Ja słyszałem o datexach ale same złe rzeczy i mam nie miłe wspomnienia … Seba, prześlesz mi 10 płytek? :lol:

No nie wiem nie wiem, musialbym się zastanowić :smiley:

A tak apropo, teraz korzystam ponadto z płytek DVD Vakossa.

No wlasnie, w sklepie widzialem pelno plytek Vakossa, wiec skoro tyle tego bylo to pomyslalem ze to badziewie :wink: Rzeczywiscie chyba zasada jest taka, ze kazde drozsze plytki beda dobre.

Za tą dychę kup 15 tych płytek i mu wyślij :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Vakossom nie mam nic do zarzucenia. Do przechowywania danych nadają się w sam raz. Od jakichś 4 miesięcy zużywam 2-3 tygodniowo więc mi one odpowiadają.

15 to na niedługo starczy :lol:

Datexów nie chce 8) Prześlij mi Verbatimy :stuck_out_tongue:

A pewnie, bo ja Bank okradłem :slight_smile:

No prosze, jak to moje pytanko stalo sie okazja do wielowatkowej wymiany zdan :smiley:

Nie wiem, czy aż tak wielopłaszczyznowej, ale dział na ludzie to dział na luzie i tyle… :smiley:

Popieram…

Ale żadnym Twoim, czy kogoś innego ziomalem nie jestem. Nigdy to słowo mi sie nie podobało :?

Przecież ja nie napisałem, że jesteś moim ziomalem. Ziutek to napisał, ale już zmodyfikował posta :smiley:

Ja również nie napisałem, że to o Ciebie chodzi… ENTER mi się zaciął.

Piłem do tego, co napisał Ziutek, a już zdążył zmienić.

No szybki jestem, a tak przy okazji to mam znajomego ze Swidwina, z ul. Wilenskiej :slight_smile:

Ok Pawek :slight_smile: