Plyty CD-R

Jakiej firmy plyty CD-R polecalibyscie jako najlepsze jakosciowo a nie za drogie? Pytam, bo w sklepach jest ogromny wybor, ceny kuszą, ale czesto jest to jedno wielkie badziewie, wiec poradzcie cos, zeby dobrze wybrac :wink:

Płyty Hawk.

Nie ten dział.

Ja polecam:

Dysan

Esperanza (firma się wyrobiła)

Platinum

Wszystki kosztuja ponizej 2 złotych z pudełkiem slim.

ja kupuje płyty po 50 gr i nigdy nie miałem z nimi problemów, więc uważam że nie ma co wydawać zbyt dużo kasy na płytki

Ja jednak uważam, że warto. O ile przez pierwszy rok wielkiej róznicy nie ma, to po 2-3 takie po 50 groszy są do wyrzucenia… A już nie mówiąc o różnicy w jakości przy nagrywaniu płyt audio…

Chodzi o dobre a nie tanie :stuck_out_tongue:

JA mam bardzo nie miłe wspomnienia jeżeli chodzi o Hawki

Teraz używam płytek SONY i je właśnie polecam

Tak, pytam o to, bo ja sie tez przejechalem na jakichs tanich, kupilem chyba ze 20 i w sumie moze z 5 bylo bez bledow, na reszcie nie dalo sie nagrac i po ptokach… Z tego co piszecie to widze, ze jest roznica zdan… inny z kolei znajomy polecal kiedys AKOSS, teraz mi mowi ze tylko BENQ… heh

Ja polecam Esperanzę, Platinum i Akoss.

chcesz kupić tanie i dobre, czyli musisz kupić dwie płyty - jedną tanią a drugą dobrą(ale niestety drogą) :slight_smile:

Nie mowilem ze chce tanie, ale nie za drogie… a to wcale nie musi znaczyc to samo :stuck_out_tongue:

A o płytkach Grundiga co sądzicie?

albo o TDK? Bo takie dzis byly w Geant i kupilem :shock:

TDK są w porządku.

Ubóstwiam płyty TDK, zawsze kupuję pięciopak w pudełkach ‘slim’.

BenQ, Platinum, Mediastore też dobre.

Najgorsze to są Hawk’i :evil: Kupiłem 2 płyty, po wyjęciu z opakowania oryginalnie zapakowanego, płyty były porysowane, nie dało się na nich nagrywać.

No prosze, jakie powazne, zyciowe rady dajecie, nie wiem wiec dlaczego ten watek zostal przeniesiony z dzialu “sprawdzone porady” do “na luzie”?? :smiley:

Jak tam nie mam problemów z płytami Hawk. Kupuje 10-packi bardzo często i może 2-3 mi się zepsuły przy nagrywaniu. Polecam płyty Hawk i Benq.

A czy Twój Post rozpoczynający wątek był sprawdzoną poradą czy zapytaniem ??

A ja Wam polecam Datexy. Jak ktoś o nich słyszał dostaje dyche ode mnie :smiley:

Ha, a ja taką nazwe rozumiem tak, ze wchodze do dzialu, w ktorym dostane sprawdzoną porade, a po taką wlasnie przyszedlem :lol: Ale OK, niech bedzie, tylko żeby tak od razu “na luzie”? :o

moim zdaniem panuje zasada im droższe tym lepsze nieważne jakiej firmy (może nie zawsze ale zazwyczaj)