Płyty DFI-doświadczenia

Założyłem ten temat, ponieważ chciałem dowiedzieć się czy jakiś użytkownik tego forum miał z tymi [płytami głównymi] do czynienia.

Na razie czytałem dużo testów recenzji i nie wiem jaki model wziąć… tak zamierzam jedną z takich płyt kupić.

Najpierw myślałem o LanParty LT P35… ale je wycofano ze sprzedaży :evil:

Potem LanParty DK P35.

No i mam pytanie co do tego ostatniego modelu… jakie są jego możliwości OC, stabilność ?

LanParty opłaca się brać jak zna się dobrze na biosie, ogólnie płyty nieco kapryśne, nie poświęcisz czasu na ustawienia to możesz mieć problemy. Sam bym nie kupił LP, są tańsze płyty, nie wiele gorsze (kto będzie używał 600 na fsb), i łatwiejsze w obsłudze.

opracowanie o płycie

http://forum.purepc.pl/temat/Socket-423 … rs/253869/

dzięki Tobi za cenne informacje :wink: …miałeś jakiś kontakt z tą płytą ?

Mam DFI, płytka fajna, ale fakt - przy biose trzeba trochę pogrzebać. Ale jak przez to przejdziesz i wszystko poprawnie ustawisz - przyjemna płytka.

jaki model… procek, OC ?

Nie, gł mam kontakt z osobami które nie potrafią podłączyć głośników do kompa, na pytanie o zasilacz odpowiadają czy to jest ta plastikowa skrzynka z przodu?, lub mają komputer Windows Vista, raczej mam kontakt z mniej skomplikowanym sprzętem, wolał bym nikomu o takich znajomościach nie wstawić LP.

Mam płytę taką jak w w sygnaturce. Ogólnie, płyta jest dobra, jeśli masz czas i lubisz grzebać w biosie. Przy tym jest “narowista”, nie toleruje kiepskich ustawień. Przy ostrym podkręceniu procesora, czy pamięci, dość często wymagany jest kilkakrotny rozruch, bo sprawia wrażenie “martwej”. Ale jeżeli ustawisz parametry odpowiednio, to jest bardzo stabilna i niezawodna. Polecałbym ją maniakom podkręcania i lubiącym eksperymenty…

zaliczam się do takich osób :wink:

czy ktoś jeszcze posiada płytę DFI albo wie jakie są jej osiągi ?