PMB - Sony - import filmów

Witam, jakiś czas temu zainstalowałęm program PMB (z płyty producenta Sony), po jakimś czasie zrobiłem aktualizacje do nowszego programu, który mi się niezbyt spodobał, więc go odinstalowałem i od nowa wgrałem PMB. Lecz po ponownym wgraniu program wczytuje mi tylko zdjęcia z komputeraz, jak i karty pamięci, nie wczytuje mi filmów, co może być przyczyną :frowning:

Program PMB firmy Sony zwykle był dołączany do nowego sprzętu foto/kamera. Reinstalując go tracisz większość kodów obsługujących filmy. Aby je przywrócić, należy po instalacji podłączyć (przynajmniej na chwilę) i zarejestrować kamerę firmy Sony obsługującą wymagany format filmów (dzieje się to automatycznie po podpięciu poprzez usb przy imporcie filmów/zdjęć). Na koniec jeszcze jedno, jeżeli podpięta będzie kamera w standardzie SD, PMB dalej nie będzie widzieć filmów nakręconych w HD. Ręczna instalacja kodów nic nie pomaga (ja próbowałem). Miałem dwie kamery Sony - SD i HD. Po sprzedaży HD i reinstalacji PMB, program przestał widzieć filmy w HD. Jedyna rada to podpięcie oryginalnej kamery.

…czyli w moi mprzypadku aparatu, ok spróbuję podpiąć foto i zobaczymy co z tego będzie, ale z tego co pamiętam to już taka próba była podjeta