Po aktual. IE na 9, aqq, skype i inne rzeczy nie działają

Tak jak w tytule.

Po zaktualizowanie IE do najnowszej wersji nie działa mi logowanie do aqq, skype a także otwieranie gif-ów :confused:

Reinstall np.aqq nic nie daje.

Wpisuję login i hasło klikam enter no i zamiast się pojawiać lista kontaktów to wywala błąd “Program … przestał działać”

Oto raport błędu (akurat ze skype’a):

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: Skype.exe

Wersja aplikacji: 5.1.0.112

Sygnatura czasowa aplikacji: 4d4037c2

Nazwa modułu z błędem: mshtml.dll

Wersja modułu z błędem: 9.0.8112.16421

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4d76266c

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 00359233

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.48

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: 43eb

Dodatkowe informacje 2: 43eb4757f3ef2cecf678b7b7e084e1ac

Dodatkowe informacje 3: 7829

Dodatkowe informacje 4: 7829173ca64e79bdf49e4076cba1662a

Proszę bardzo o pomoc a także czy mam coś jeszcze dać (typu log z OTL itp.) :frowning:

Zaktualizowanie systemu poszło (dalej nie naprawił się błąd i a flash nie muszę pobierać bo pisze mi że mam najnowszą wersję wgraną z chrome czy coś takiego.

Podczas wyrejestrowywania wyskoczyło takie coś:

Moduł Mshtml.dll został załadowany, ale nie odnaleziono punktu wejścia DllUnregisterServer.

Upewnij się, że plik Mshtml.dll jest prawidłowym plikiem DLL lub OCX, a następnie spróbuj ponownie.

A jak wpisałem to drugie to:

C:\Users\Zajac>regsvr.exe Mshtml.dll

Nazwa ‘regsvr.exe’ nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne,

program wykonywalny lub plik wsadowy.

Uruchom wiersz poleceń jako administrator :wink:

nadal wyskakują te same błędy :?

Dodane 12.05.2011 (Cz) 16:54

WEEE :smiley:

udało mi się naprawić problem :stuck_out_tongue:

oczywiście wcześniej patrzyłem w dodaj/usuń programy ale tam nie było IE no to odpuściłem a dzisiaj patrzę jeszcze raz a tam w prawym górnym rogu jest “Wyświetl zainstalowane aktualizacje” klikam patrzę… i jeest IE 9 no to deinstalacja ładnie poszło, uruchom komputer ponownie, aktualizacja systemu w toku (czy coś takiego) restart ii działa wszystko OK :smiley:

tak więc jeżeli ktoś będzie miał taki problem jak ja i zajrzy do tego tematu to ma tutaj rozwiązanie :slight_smile:

dzięki wam za próbę pomocy :slight_smile: pozdrawiam