Po aktualizacji java 7 13 strony nie działają

Witam, teraz piszę z drugiego kompa gdzie jest Windows 7. Niestety gdy zaktualizowałem do nowszej wersji w xp, strony nic a nic nie ładują się. Moge tylko na Gmail wejść. czyściłem historie i pamięć podręczną.

System wirusów nie ma, dobrze działa a jednak strony nie ładują się, jest ciągłe łączenie się.

To odinstaluj tą wersję javy w panelu sterowania i zobacz czy coś się zmieni. Jak nie to jest inny powód nie działania internetu:)

jave odinstalowałem, jeszcze mam java FX i Development Kit do netbeans 7.2 Ale jak zdeinstalowałem to nic a nic. A przed aktualizacja wszystko działało. Ale przez komunikator moge gadać:)

Może to Ci pomoże: nie-dziala-java-nie-mozesz-zainstalowac-javy-rozwiazanie-t422001.html

Ale ja z sama javą nie mam problemów a z wyświetlaniem stron po aktualizacji 7 13 java. Nawet jak usune java i zainstaluje, to i tak aplety nie będa działać. sprawdzałem na FF, Opera, Chrome i jest ciagle łaczenie, łączenie i łaczenie.

A czy po odinstalowaniu uruchamiałeś ponownie kompa i czyściłeś pozostałości po javie i rejestr ??

Po zdeinstalowaniu javy tak, CCLeaner wyczyściłem i kilka razy reinstalowałem. Kurde jak będzie trzeba format robić to nie na reke mi idzie, mimo, że działam na obu kompach.

jaki posiadasz pakiet zabezpieczający, jakich przeglądarek używasz ?

Mam SP2 XP proff a obecnie działam na Windows 7 proff. Ale szkoda mi formatować xp jak mam dużo danych. Wszystko działalo gdy ściągnąłem java 7 u13 i muliło i po tym Firefox, opera, chrome nic anic nie otwierają żadnej strony. tylko Gmail i wyszukiwarka.

a skąd taka pewność przeskanuj anti-malware system

pingowałes dnsy lub strony www ?

Podpatrz na konfiguracje opcji internetowych czy nie lączysz się przez jakieś proxy lub serwer

Tak pingowałem i są odpowiedzi. mam Kasperskiego i nie wykrył wirusów. Kurcze z tym xp mam więcej problemów niż korzyści. najpierw sterownik od skanera padł teraz neta nie ma po aktualizacji javy. Chyba po egzaminie zrobię format. Czyli w sobotę po 17.

Mam to samo, ale po aktualizacji Kasperskiego i nie tylko ja

Właśnie. Nie zaktualizował Ci się przypadkiem w tym czasie Kaspersky?

A jeżeli tak to co? java aktualizowałem ok.19:30, ale patrzylem godzine aktualizacji i jest 44 min temu więc chyba tak.

To jesteś trzecią osobą na tym forum z tym problemem:

strony-internetowe-przestaly-sie-ladowac-t520770.html

wiekszosc-stron-przegladarce-przestalo-sie-ladowac-t520748.html

O dziwo taki Youtube ładuje się i można oglądać filmiki bez problemu.

Nie mów mi, że trzeba format robić, bo zaraz na Win 7 zaktualizuje się i tu będe mial problem.

Spróbuj tym usunąć javę: http://en.kioskea.net/faq/1560-remove-p … ith-javara

I ponownie zainstalować, ewentualnie starszą wersję.

Problem jest taki, że gdy instaluje starszą wersje to nic sie nie dzieje. Obecna java jest odinstalowana, mam tylko develompent Kit i FX.

Nie mam pojęcia. To jakiś nowy - dzisiejszy problem.

Z Karsperskim jest jakiś problem po aktualizacji, wyłącz go i poczekaj na aktualizację kolejną.