Po aktualizacji nie działają kompozycje

Po reinstalacji windowsa XP skonfigurowałem sobie kompozycje, wszystko było ładnie pięknie - kompozycja VistaVg z deviantarta, i kilka innych. Później stwierdziłem, że trzeba system zaktualizować i dokonałem tego za pomocą Autopatchera z sierpnia i płytki z aktualizacjami z późniejszych miesięcy. Po restarcie kompozycje położyły sie i już nie wstały. Nie pomogły wszelkie programy odblokowujące kompozycje niepodpisane itp. Są na liście do wyboru, jednak nie da się ich wczytać. Jedyna, która działa to Royale z autopatchera. Nie da się nawet dodać nowych. Spotkał się ktoś może z takim problemem? Wiecie jak to rozwiązać? :smiley:

Z góry dzięki za wszelką pomoc :wink:

Było nie kombinować i normalnie, jak człowiek aktualizować system z Windows Update :slight_smile:

A poważnie(j):

-jesteś pewien, że “wszelkie programy odblokowujące kompozycje niepodpisane” wykonały tzw patchowanie" pliku uxtheme.dll, tak jak to robi np. UXThemePatcher?

-z autopatchera zaaplikowałeś tylko poprawki, czy też może włączyłeś jakieś tweakery wyłączające kompozycje i/lub blokujące jedną, wybraną (ten ostatni efekt mozna osiągnąć nakładając odpowiednią polisę/zasadę na system).

Użyłbym WU, gdybym miał szybszy net :smiley: Zainstalowałem poprawki, kompozycję Royale oraz aktualizacje komponentów typu .NET i WMP. Używałem właśnie UXThemePatcher. Więc możliwe, że po instalacji Royale za pomocą autopatchera zablokowane zostały inne?