Po aktualizacji system nie uruchamia się

Witam serdecznie. Zwracam się z prośbą o pomoc. Wczoraj automatycznie ściągnęły mi się aktualizacji comiesięczne do Windows 7. Zamykając system zostały one zainstalowane. Dziś uruchamiałem system, aktualizacje były finalizowane, komputer uruchomił się ponownie. Po napisie “ładowanie plików systemowych” pojawił się na ułamek sekundy pasek z ładowanie system po czym uruchomiło się narzędzie do naprawy komputera. 

  • startup repair nie może naprawić problemu 

  • z płyty również próbowałem naprawić problem przez startup repair - bez efektu

  • z płyty przywróciłem dwukrotnie system do wczoraj  (dwa rózne punkty przywracania) lecz pod koniec jakiś błąd wyskakuje i że nie do końca się udało się przywrócić system i problem z uruchomieniem systemu dalej występuje.

  • nie mogę uruchomić trybu awaryjnego wciskając F8 bo od razu włącza się system repair.

Proszę o pomoc.

Jeśli to w miarę nowy sprzęt to może mieć opcję Fastboot - wyłącz ją w oprogramowaniu układowym, wtedy będziesz miał możliwość odpalenia systemu przez F8.

Stawiam, że aktualizacje uszkodziły system. Miałem tak kiedyś. Nic nie pomogło. Szkoda czasu, polecam czystą instalację ale z nowszej pyty. Można pobrać obraz iso windowsa ze strony microsoftu. Ominiesz w ten sposób instalację wszystkich aktualizacji bo tego jest bardzo dużo.