Po aktualizacji Windows 10 do wersji anniversary wyższy ping

Witam. . Borykam się z ciągłymi problemami z moim systemem … W tym miesiącu chyba z 6 razu juz robiłem format jak nie wiecej… Już powoli mam dość tego wszystkiego.  Wczoraj zrobiłem update do najnowszej wersji , czysty, pełny format, pobrałem nowe narzędzie i zrobiłem bootowalny usb i etc… Wszystko pięknie… Po za jedną rzeczą. . Ping szaleje…  Nie mogę zagrać jednego głupiego meczu w cs go żeby nie mieć lagów…  Mam kompa za 4k zł a ping po aktualizacji potrafi skoczyć do 800 z czym się nei spotkałem nawet pobierając coś w tle czy też korzystając z internetu na laptopie… Czy ktoś potrafi mi wyjaśnić co do cholery się dzieje z tym systemem ?  Może jest jakaś starsza wersja która jest mniejproblematyczna niz obecna?  Skoki pingu wydają się być spowodowane tymi cholernymi aplikacjami od MS typu xbox czy inne tego typu które potrafią się same instalować … 

Uruchom cmd jako administrator i wpisz  netsh int tcp set global autotuninglevel=disabled 

Uruchom ponownie komputer

Ja wpisywałem netsh interface tcp set global autotuning=disabled , netsh int tcp set global autotuninglevel=disabled, i wiele innych sposobów,  próbowałem już wszystkiego. . Zdecydowanie wina leży po stronie windowsa po aktualizacji bo wcześniej miałem ping średnio 80 max a teraz ponizej 100 jak zejdzie to jest dobrze. 

spróbuj tego http://www.technipages.com/flush-and-reset-the-dns-resolver-cache-using-ipconfig

 i uruchom ponownie komputer