Po co komu taka karta?


(iwa nike) #1

ponieważ to jest dział "na luzie" to mam takie pytanie

po co komu taka katra graficzna? cena ceną ale 30 tyś to trochę dużo .


(Jakubmysz) #2

Z komputronik.pl

Karta ta jest potrzebna np. grafikom i architektom.


(Kkorniak) #3

iwa nike , dla grafikow, architektow itd itd..........ale tez uwazam ze taka karta i ta cena to przesada. Szczerze mowiac to znam tylko jedna taka osobe ktora ma ta karte - jak sie dowiedzialem ze ja ma------>to ja wysmialem :smiley:


(iwa nike) #4

ale jak tak na jej cechy to

komputronik.pl

raczej nic szczególnego .niskie takty i wogóle

też bym wyśmiał. po co taka karta ?


(Pbk24) #5

No zgadzam się. Grafikom i architektom. A to Dobre. 2xGF 8800 GTX za 10% ceny tej karty i są dużo szybsze.


(Zoreander) #6

... ludzie to dedykowana grafika, nie do gier tylko po to aby zapewnić jak największą wydajność w CAD'idzie i aplikacjach graficznych. Te karty są dla profesjonalistów a nie dla dzieci i są o wiele lepsze do obróbki materiału wideo, teksturowania itp. ma genlock,a .. profesionalna cena dla profesjonalnych zastosowań. Nie do grania.


(Ramirez1) #7

obsługiwane standardy

OpenGL 2.0

DirectX 9 duzo jak na ta cene hehe


(Arcin11) #8

ale ten koleś zmyśla w komentach :lol: ,że mu się chciało takie bzdury pisać 3d mark na tym hahah.Na poważnie karta służy nie dla dzieci i ich gierek ani dla takich co piszą ,że 8800GTX jest lepsze :lol: tylko dla profesjonalnych grafików i w domu to oni takich kart nie mają to chyba oczywiste.Karta służy do pracy w programach 3d ,programach do projektowania typu cad itp.


(Irnmaiden) #9

Dobry koleś oceniający. Jak miałbym taką kaskę, to zakupiłbym sobie samochód nowy, a nie kartę graficzną :smiley: Karta sama w sobie przydaje się :smiley: Mój wujek jest grafikiem komputerowym i pracuje na podobnej :smiley: