Po co ktoś wysyła taki spam?

Po co ktoś wysyła taki spam ?

+++++++++++

Hello. My name is Fatima Arnuald, iam an africa girl,i read your profile today it was so good to me.i feel you are the only one missing in my entered life so i desided to stop on it and let you know that i am interested to be a friend f. please contact me at my email adress (fatimaarnauld1@yahoo.com) i am a girl with respect and responsible,i respect people also and believe if you contact me,i will give you a full introduction of my self ok; cares for my future love fatima

+++++++++++

Przetłumacz - może coś znajdziesz .

Po co ktoś pyta w dziale bezpoieczeństwo ?

Standard. Zachęta do odpowiedzi na e-mail, która tylko potwierdzi spamerowi, że ktoś czyta jego listy i wtedy dopiero się zacznie!

No właśnie, jak ktoś odpowie to będą już wiedzieć czy jest konto aktywne i będzie nawał spamu. Najlepiej założyć sobie pocztę na GMail.com - prawie zero spamu :roll:

Najlepiej usuwać takie maile, zainstalować filtr antyspamowy oraz NIGDY nie otwierać załączników z takich maili.

Ja dostałam podobną wiadomość, ale po przeczytaniu stwierdziłam że to tylko żart i skasowałam to. Dwie porady: załóż sobie konto na Gmailu i nie odpowiadaj na takie listy. :slight_smile: