Po co pisać o śmierci człowieka

właśnie, i nie boje się wyrazić swojego zdania, jeśli mi się coś podoba napisze ze jest ok’ jeśli nie po prostu sie z tym nie zgadzam :wink: kazdy ma prawo mięć swoje zdanie i na pewno Twoje nie z

bez komentarza :x

Bez komentarza. Wiem, że to miała być ironia, ale niestety Twój sposób rozumowania świadczy o Twojej nieumiejętności zrozumienia najprostszych spraw. Zobacz ile osób tłumaczy Ci, o co chodzi w newsie. Ale nie, ty masz swoją spiskową teorię…

Prawo do wyrażania poglądów masz. Ale piszesz bzdury, pokaż mi jeden racjonalny argument, jak jednym newsem ledwie związanym z MJ, Docent chciał podbić sobie wynik w google.

Oczywiście że może, ale co innego własne zdanie, a co innego nadinterpretacja i naginanie faktów na swoją modłę.

Pomimo mojego zacięcia pedagogicznego, zdaję sobie sprawę że wszelkie moje wysiłki i tak spełzną na niczym.

nie nie była to ironia :slight_smile: i nie mam spiskowych teorii po prostu mam swoje zdanie na temat tego newsa.

wiec najpierw popatrz trochę w swoja stronę :wink:

Tyle mam do napisania w tym temacie mam wyrobione zdanie co do tego newsa i punto…

dziękuje za milą rozmowę… :stuck_out_tongue:

Jestem cienki z ortografii ale używam słownika wbudowanego w Firefox’a i o dziwo dla niego “Papież” i “Papierz” jest poprawnie :?

Nie, no… :o szok.

Przeczytałem ten temat, bo pamiętam moją reakcję na ten news na DP.

Pierwsza myśl: “Coo? na DP o Jacksonie???”

Ale po przeczytaniu informacji zobaczyłem, że chodzi o problemy z Internetem, o możliwe, a często niedoceniane przez “entuzjastów chmury” zagrożenia związane, nawet nie z celowym atakiem, a zwykłym zainteresowaniem internautów.

Docent napisał bardzo dobry news i naprawdę nie rozumiem dlaczego niektórzy na siłę doszukują się tu informacji o Jacksonie…

Co do samego newsa to taki on średni, choć rzeczywiście tytuł ma jak z brukowca

Jeśli vortal ma być profesjonalny to nie można mylić ‘wikipedi’ z ‘internetem’, bo to jednak lekka różnica :wink:

Ale nie tylko Wiki się załamało. Nawet Google zaliczyło zwiechę, a google to praktycznie cały Internet :wink:

Y, od kiedy vortal ma tematykę “internet”?

Raczej, DOBRE PROGRAMY jak ktoś wspomiał, czyli że wywalić działy Gry, Telefony, Hardware?

A czy takie działy w czymś przeszkadzają?

Poza tym awarii uległy serwery Wikipedii. A serwer to nie tylko komputer, ale też odpowiednie oprogramowanie.