Po co ten newsletter

Po co ten newsetller jeśli jestem w nim zapisany od roku i ani jednego maila nie dostałem, więc po co on jest :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Dziwne, ja dostaję regularnie. Ostatni Newsetller dostałem 18 grudnia o godzinie 1:44.

Być może nie potwierdziłeś subskrypcji bądź kliknąłeś w link blokady Twojego adresu :?

Spróbuj zapisać się jeszcze raz bądź podając inny adres e-mail.

Fakt:) Dzięki adam9870

Ps. JNJN done

Po co w epoce RSS-ów stosować newslettery - nie wiem.

Szarex po to, że nie wszyscy stosują takie rozwiązanie jak rss.

Po drugie, do korzystania z rss potrzebujesz kilku rzeczy - np. czytnik kanałów rss jak Google Reader lub przeglądarki z wbudowanym/dodanym czytnikiem jak np. Flock czy komunikator internetowy jak np. AQQ, a newsletter dostajesz na maila i możesz poczytać gdziekolwiek bez żadnych problemów.

I skrzynka szybko zapełnia się “newsami”. Ale kto co lubi :slight_smile:

Biorąc pod uwagę ilość reklam od danego usługodawcy czy zwykłego spamu, to faktycznie newsletter zaczyna stanowić poważny problem :stuck_out_tongue:

Spamu nie widziałem już dawno, reklamy są niezwykle rzadko, a informację o nowych programach w Vortalu dostaję na mój czytnik RSS od Was codziennie :stuck_out_tongue:

Ale jak mówię, kto co lubi

A jak wypisać się z newslettera?Zmieniłem poczte z Interi na Gmaila i chciałbym się wypisać da się jakoś?

I jeszcze jedno co ile mniej więcej ten newsletter przychodzi?Bo już dłuższy czas nie dostałem.

W każdym newstletterze jest o tym napisane, zobacz sobie stopkę.

Newsletter powróci do życia począwszy od najbliższego weekendu.