Po czyszczeniu klawiatura wariuje

Witam

Od kilku dni klawiatura dziwnie się zachowuje, nazbyt często aby to zignorować w momencie pisania zamiast znaku jaki klikam pojawia się inny, albo znak i cyferka/cyferki, albo cały tekst się kasuje, albo jakieś inne (np teraz w momencie wpisywania ś otwiera się okno do “zapisz jako”) nie zawsze jak przykładowo wpisuję ś czy inny znak to tak się robi, taki random… inny przykład, piszę na facebooku i nagle rozmowa cała znika - myślę, skasowane? ale nie -> została zarchiwizowana, znowu (w tej chwili) jak robię znak ł to rozwinął mi się na górze pasek z adresem w przeglądarce i tam się napisało to ł (sekundę temu cały tekst się skasował), jak gram to często (po alt/tab) postać bezustannie idzie w ktorąś stronę (tam akurat pomaga reset gry i nie korzystanie z alttabu w trakcie ewentualnie wielokrotne wciskanie na przemian klawiszy wsad/strzełki)… itd itd wirusów nie mam, jest czysto… jedyne “nowe” zdarzenie to właśnie kilka dni temu sprzątana klawiatura, wyciągane klawisze i przetarcie minimalnego zabrudzenia, ale tylko na około, nie było nic wkładane do wewnątrz gdzie są takie gumowe przyciski w głębi. Inne znaki okazjonalnie/kasowanie tekstu, który można odtworzyć przeboleć można… ale nie dowolne inne zdarzenia typu to przykładowe otwarte okno “zapisz jako”. Klawiatura nigdy nie była zalana, zabrudzenie w środku było minimalne, w rogach raczej.