Po defragmentacji pusty dysk

Witam, mam dysk twardy podzielony na dwie partycje: dysk"C"(20GB-system) i dysk"D"(100GB-reszta: dane filmy muzyka. Po defragmentacji “D” już nie można go otworzyć, pokazuje się komunikat że dysk jest niesformatowany i czy go sformatować. Dysk “D” defragmentowałem pierwszy raz (kompa mam 1,5 roku), dysk"C" już parę razy i nie było kłopotu. Na D mam jakieś 80GB różnych danych lub raczej miałem. Nie mogę też otworzyć dodaj usuń programy w panelu sterowania, komp muli i nic się nie dzieje. Może wie Ktoś co z tym można zrobić, bardzo dziękuję za pomoc.

a sprawdz pod DOS’em zawartośc tego dysku.

start -> uruchom -> cmd

cd D:\

dir

i zobacz czy Ci sie wyświetli lista z zawartościa dysku D:\ a jeśli nie no to może jakis program do odzyskiwania danych???, lub sprawdz na innym kompie swój dysk, czy sa na nim dana :slight_smile: :mrgreen:

Na 100% wirus ja miałem coś podobnego. Przeskanuj kaspersky.

z pod dosa pokazuje mi się komunikat " Błąd danych ten sam komunikat miałem zaraz po defragmentacji w Emule (zgrywam na dysk D). Próbowałem też przeskanować różnymi programami, szczepionkami ale to nic nie daje, skanują system na C a dysk D traktują jakby go nie było.

Zrób loga z HijackThis, Silent Runners i wklej na forum w dziale Bezpieczeństwo i logi HijackThis

skrzy , przlec dysk AV, ewentualnie HDD Regeneratore i jesli oba nic nie znajda to, może poprostu sformatuj te partycje :x

Chyba nic z tego nie będzie:

Odzysk danych i usuń z całego dysku partycje,załóż i sformatuj na NTFS.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=4993

Spróbuj tego programu do odzysku partycji,podobno dobry opis szukaj w necie.

http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk_Download

Dzięki za pomoc i za linki zabieram się za czytanie. HDD Regeneration nic nie daje pojawia się komunikat: Internal Error 2330.23,D:, podobnie antywirusy, nie mogę wejść na partycję D. Z odzyskiwaniem danych też będę miał kłopot bo nie mam ich gdzie zgrać, D mam pełny 80GB z 100 a na C 8GB wolnego z 20. Będę musiał załatwić jakiś dysk, ale na razie zaczynam lekturę.

Złączono Posta : 01.08.2006 (Wto) 22:17

No udało mi się sporo danych odzyskać, użyłem programów Data Disc Recovery i Get Data Back, ten drugi jest lepszy dłużej odzyskuje ale więcej znalazł i się nie wiesza. Dysk D sformatowałem i na razie jest w porządku może nie będę musiał instalować systemu na nowo. Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc.