Po formacie internet zwolnił

Witam.

Proszę o pomoc.
Mam problem z połączeniem komputera z internetem. Komputer mam czysto po formacie.
Są zainstalowane wszystkie najnowsze sterowniki, w tym sterownik do karty sieciowej.
Mam Internet przez Wi-Fi z podłączonym do komputera adapterem.
Problem polega na tym, że teraz prędkość mojego Internetu nie jest zadowalająca, przedtem miałem bardziej stabilny Internet ( nie zmieniłem dostawcy) i wszystko pobiera się 2 razy wolnej, albo w ogóle internet nie działa prawidłowo. Wcześniej albo komputer nie mógł w ogóle się połączyć z routerem, albo jak już się połączył to bardzo często tracił te połączenie.
Możliwe że jest to zepsuty router, ale pół roku temu zmieniłem to urządzenie na nowe.

1 polubienie

Jaki to router, podaj dokłądny model i producenta, oraz adapter Wi-Fi? Jaki system operacyjny? Jak daleko router stoi od komputera z adapterem Wi-Fi, ile ścian ma do przejścia sygnał Wi-Fi?

Dziękuję za chęć pomocy. Sam już pokombinowałem i internet o wiele lepiej chodzi.

1 polubienie

Myślałem, że już wszystko naprawiłem ale niestety jak zacząłem grać to ping bardzo mocno skacze, jest z 30 i nagle skacze do 1000.

Podaję nazwę routera: TP-LINK WR940N ver: 3.0

Nazwa adaptera to TP-LINK WN722N.

1 ściana stoi na drodze router - adapter.

Proszę o pomoc @Claun .