Po formacie jak przed formatem - Windows Xp

Witam.

Muszę sformatować dysk z windowsem, ale mam sporą ilość aplikacji na osobnym dysku, które mogą przestać działać po formacie windowsa, czy da się coś zrobić żeby po formacie one nadal działały tak jak działały przed formatem ?

Jeżeli nie zrobiło się backupa rejestru z kluczami programów to nic nie da rady.

pozdrawiam!

Odszukać wszystkie wpisy do rejestru związane z tymi programami, wyeksportować je, po formacie zaimportować je. Czyli praktycznie niewykonalne.

ziemia93 , jeśli masz instalki do tych programów to po formacie możesz zainstalować z powrotem ten programy używając tej samej lokalizacji, co przedtem.

A jak bym sobie wyeksportował cały rejestr i zaimportował z powrotem po formacie ? :lol:

Między innymi po to stawia się od nowa system, żeby usunąć “syf” z rejestru, bo to jego zaśmiecenie głównie spowalnia system, więc to rozwiązanie raczej byłoby bez sensu.

Akurat nie po to robię formata, chodzi mi o to czy taki “zabieg” może wpłynąć na stabilność systemu.

Chodzi o wrzucenie backupa całego rejestru do nowego wina?

Zamuli jak nic :confused:

Sprecyzujmy “zamuli” chodzi Ci o to, że spowolni pracę windowsa, czy o to, że będzie się wieszał, błędy itp ?

Będzie chodzić wolniej, błędy też mogą się pojawić.

Hmm, dobra dało mi to do myślenia, dzięki Wszystkim