Po Formacie komputer mi sie zacina!

Nie dawno zrobiłem restart windowsa na nowo ale mam problem bo jak np manimalizuje stronę to tak wolno i jak np przesuwam jakieś okno to wszystko tak powoli idzie i nie wiem o co kaman! proszę o szybką odp.

To restart czy format? Zakładam, że format.

Sterowniki wszystkie zainstalowane?

no format no nie wiem czy wszystkie

EDIT: może nie mam karty graficznej

Dodane 27.07.2011 (Śr) 19:11

To pomoże ktoś ??

Myślę, że nie masz sterownika do grafiki. Karta pracuje ci na standardowym sterowniku VGA i dlatego tak wolno ci to wszystko chodzi. Moja rada, poproś o pomoc kogoś znajomego. Tu ciężko będzie ci pomóc, bo nie bardzo będziesz wiedział, co zrobić. Jeśli wiesz, to sprawdź sterownik grafiki i zainstaluj właściwy, najlepiej i najłatwiej dla ciebie z płytki od karty graficznej. Jak dobrze to zrobisz, to sprawność wyświetlania na pewno się poprawi. No ale nie wiem, jak jest z pozostałymi twoimi sterownikami.

Kurde mam GeForce 6600 le nie wiem skąd to ściągnąć wcześniej jakoś to zrobiłem : / i działało wszystko poprawnie

Dodane 27.07.2011 (Śr) 19:38

Może jakoś zakutalizować sterowniki jakimś programem?

Jak masz sterownik to proponuję i tak ściągnąć najnowszy, nie podałeś systemu więc nie podam Ci bezpośredniego linka do sterów. wybierz tutaj sobie jaką masz grafę i system http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

A jeżeli masz XP (najprawdopodobniej) to wejdź Tutaj

http://pl.download.nvidia.com/Windows/275.33/275.33-desktop-winxp-32bit-international-whql.exe

Podaj, jaki masz system, dam ci link do właściwego sterownika, mam jednak wątpliwości, czy dasz radę :frowning: Poproś kogoś zorientowanego o pomoc.

ufoludek123 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Dzięki wszystkim za pomoc już wszystko działa i poprawiłem pisownie :O.

Mam następny problem tym razem z grami nie wiem czy mam słaby komputer czy coś innego gdy chce se pograć na Gry.pl to gra strasznie wolno porusza się i nie wiem z czym to jest związane mógłby ktoś napisać ?