Po formacie komputera nie czyta karty sieciowej

Witam.

 

 

Moja Płyta główna to Msi ms-7592 wer : 5.2 Proszę o pomoc ;]

KlaaS95, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Coś widzę że ostatnio ludziom chyba Google przestało działać: https://www.google.pl/search?q=msi+ms-7592+drivers&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl-PL:official&client=firefox-a&gws_rd=cr&ei=kV2rUsu6EIy5hAf7koGQDw

Najpierw pobierz i zainstaluj sterownik do chipsetu (Chipsets), następnie do karty sieciowej (Ethernet Drivers ).

Jeżeli masz system Windows XP bez SP3, zainstaluj Service Pack 3 w pierwszej kolejności.

Zainstalowałem chpsets poźniej to http://www.findlaptopdriver.com/driver-realtek-lan-ethernet-rtl8111-rtl8168-rtl8411-12242011t79/ chciałem zainstalować wystąpił mi błąd:the realtek ethernet controller was not found. If deep sleep mode is enabled please plug the cable. 

Jak pobierasz sterowniki z innych stron, niż strona producenta twojej płyty głównej to dlaczego się dziwisz, że coś nie działa? Prawdopodobnie pobrałeś niekompatybilny sterownik, bądź karta sieciowa jest wyłączona w BIOSie.

Czy mógłbyś mi podać dokładne sterowniki ? Nie znam się dokładnie na tym.

Bez urazy, ale podałem wyżej, abyś wszedł na stronę producenta płyty głównej (link w poście Areha ) i pobrał sterownik oznaczony jako Ethernet Drivers. Ty szukasz sterowników nie wiadomo gdzie.

A jak na początku nie zainstaluje ten chipset to uda mi się zainstalować Ethernet Drivers ? 

Nie wiem, jak chcesz to próbuj twoja sprawa. Ja nie zamierzam już dalej się udzielać.

Wyskakuję taki sam błąd. Zainstalowałem na początku ten chipset i później chciałem zainstalować Ethernet Drivers i znowu ten sam błąd wyskoczył.