Po formacie strasznie się tnie

Witajcie, posiadam laptopa emachines e725 Posiada 3gb ramu, procesor Pentium® dual-core T4200 2ghz 2 rdzenie, 2 procesory logiczne, no i chyba tyle tutaj starczy.

A więc problem jest taki:

Miałem windows 7 Professional 32bit i używałem go przez 2 lata, ale zachciało mi się 64 bitowego windowsa 7 professional, i znajomy informatyk zrobił mi formata i wgrał ten system. Wcześniej chodziło wszystko prawie cud malina, a teraz? Teraz się tnie, ledwo na internecie surfuję i wszystko się przycina.

Wcześniej jak pobierałem World of tanks to się pobrało w sekundę a zajmuje 4.8gb ( pobrało z internetu) a teraz pobiera mi sie już 3 godziny i z 1/20 dopiero mam …

Wiecie może w czym problem?

Trzeba było zostać przy wersji 32 bitowej. A teraz już całkiem serio, masz zainstalowane wszystkie niezbędne sterowniki? Masz zainstalowane niezbędne aktualizacje do systemu?

Xanvis ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

No własnie się instalują, ale to chyba nie powinien mi się ciąć tak internet i pliki nie? :frowning: Nawet w sapera pograć nie idzie :smiley: na 32bitowym jak szukałem sterowników to z pół minuty się szukały a tutaj 30 minut poczekałem na same znalezienie i się pobrało już 53/138

Dodane 17.06.2013 (Pn) 19:19

Zrobione, wystarczyło zaktualizować sterowniki w ,windows update’’

Dla wszystkich co mieli ten sam problem zaktualizujcie je tylko :stuck_out_tongue:

Póki jeszcze temat jest, zostało mi tylko 100% zużycie procesora a wtedy było 10% przed formatem, jak je zmniejszyć?

Sprawdź który proces najbardziej obciąża procesor.

svchost i chrome bo mam 32 bitowe chrome 30000 a svchost 100000

Dodane 17.06.2013 (Pn) 19:52

svchost i chrome bo mam 32 bitowe chrome 30000 a svchost 100000

Nie masz zbyt dużo programów działających w tle? Sprawdź czy w autostarcie nie masz programów które mógłbyś wyłączyć

W jakim autostarcie?? Mam tylko Skype i jest w nim 70000k ;/ Dużo :smiley:

Dodane 18.06.2013 (Wt) 10:55

180000k jest też przy drugim svchost.exe :frowning: Pomóżcie coś żeby się nie cięło :frowning:

Dodane 18.06.2013 (Wt) 11:17

To jest jak nic nie robię, a jak robię coś to zużycie procka skacze od 50 do 100%

Dodane 19.06.2013 (Śr) 8:32

Co mogę z tego autostartu wyłączyć żeby się mniej cięło ?