Po formacie telewizor "gubi się" na łączu PC-HDMI-TV

Chodzi o połączenie komputera (Nvidia z HDMI) z telewizorem. Wszystko działało wyśmienicie aż do soboty - miałam wtedy formata. Zainstalowane najnowsze sterowniki 185.85 do karty graficznej (wtedy były jakieś starsze 182.xx). Od tamtego dnia telewizor się “gubi” - przy pierwszym włączeniu złącza HDMI na TV widzę obraz z kompa i wszystko jest OK. W momencie kiedy przełączę się na antenę/tuner… cokolwiek i wrócę do złącza HDMI mam na ekranie tylko “łączenie…” a za chwilę “brak sygnału”. Komp w tym czasie wydaje z siebie odgłosy podłączania/odłączania sprzętu (jak np. pendrive’a), ale nic się na nim dzieje - przed formatem czegoś takiego nie było. Kiedy tylko komp był włączony, Włączałam złącze HDMI na TV i po prostu było… kiedykolwiek bym tego nie zrobiła aż do wyłączenia kompa. Teraz kiedy już raz wyjdę z HDMI na TV i chcę wrócić, muszę lecieć do kompa, zrobić wykryj urządzenia (pod warunkiem że mam włączone złącze HDMI na ekranie TV) i wtedy dopiero łapie, kiedy przełączę znowu znika. W czym tkwi problem?

problem tkwi w sterowniku podaj jaka karta graficzna i czy to laptop czy komputer stacjonarny

Karta graficzna GF9500GT, stacjonarny komputer.

Problem był faktycznie ze sterownikiem, po zainstalowaniu starych wszystko wróciło do normy. Nowsze nie znaczy lepsze [-X