Po godzinie grania w AoE2, komunikat-mało pamięci

Niedawno kupiłem grafikę GTX 1050TI, zaistalowałem to małe conieco i zagrałem w jedyną gierkę jaką posiadam AoE 2, po godzinie gry zonk, zamknij wszystkie programy, mało pamięci, po chwili biały ekran, zgon. Poprzednio grałem na integrze Intel 530 i nie było żadnych kłopotów.  Mój składak to I5 6400, 8 GB RAM, SSD 128 GB, HD 2000 GB, Windows 10 Pro. Myślę że winny jest sterownik, może jakieś inne sugestie.

Sprawdź sterowniki ze strony producenta ale tak z 2 numery wstecz. Wiem że ostatnio nVidii coś nie poszło z driverami i wydali błędnie działający, po czym wydali do niego update który działał jeszcze gorzej.

Teraz jestem w robocie i nie mam dostępu do swojego komputera, myślałem na starszym sterownikiem, ale nie widzę pewnej strony z odpowiednim driverem.

Tutaj znajdziesz bez problemu http://www.nvidia.pl/Download/Find.aspx?lang=pl

Oglądałem, są 3 sterowniki do mojej karty, poczekam na kolejną aktualizację, muszę jeszcze przetestować inne gry żeby mieć pewność  co do winnego błędu pamięci.

Zmiana sterowników nic nie dała, po kolejnym błędzie pamięci(braku) postanowiłem przeczekać sytuację i o dziwo Windows 10 po minucie poradził sobie i naprawił błąd. Chyba trzeba czekać na bardziej dopracowane sterowniki.