Po hard reset nie mogę zainstalować niektórych aplikacji

Na telefonie LG L70 zrobiłem hard reset, ponieważ kończyła mi się pamięć. Miałem zainstalowanego Snapchata i Subway Surf. Po hard resecie gdy chiałem je ponownie zainstalować wpisując nazwy w Sklepie Play nie wyszukiwało ich wogóle. Dopiero po wpisaniu w przeglądarke google wyszukałem Snapchata i połoczyłem za pomocą sklep play, ale nie dało się rady zainstalować, bo wyżej pisało ‘Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją’ . I nie rozumiem o co chodzi, pownieważ przed Hard resetem działała.  Pomóżcie ! :wink:

 

 

Posiadam Androida 4.4.2

Możliwe, że została cofnięta rekomendacja dla tego modelu. Przed resetem jeszcze było można zainstalować, a w między czasie zmieniła się lista obsługiwanych telefonów. Być może z którąś aktualizacją gry, stałą się ona za ciężka i powyrzucali z listy modele za słabe. Ale jak napisałem - być może.

Żeby zainstalować musisz mieć poprawnie podłączone konto Google Play w telefonie w przeciwnym razie tak będzie wyskakiwać.

Po hard reset masz pewnie za starą wersję Google Play i dlatego nic nie wyszukuje. Usługi Google powinny zainstalować z automatu nowszą wersję przy aktywnym połączeniu, ale z jakiegoś powodu tak się nie dzieje.

Spróbuj ręcznie pobrać najnowsze Google Play Services z tej strony:

http://google-play-services.en.uptodown.com/android

i zainstalować. (wcześniej zaznacz “Nieznane źródła” w ustawieniach, aby można było instalować z plików APK.

Po tym już powinno być ok.

Miałem podobną sytuację na starym Android 4.2 w moim starym smartfonie Goclever.

Odnośnie Snapchat to powinien się zainstalować bez problemu, ponieważ wymaga Android 4.1 i nowszych.

Dzięki wielkie :wink: