Po instalacji sterowników intel HD 4000 windows nie włącza się

Witam.

Jak w tytule, po zainstalowaniu nowego dysku SSD i wgraniu nowego W7 64bit., komputer włączał się jeszcze poprawnie. Po instalacji sterowników z płyty głównej (Z77-DS3H) po restarcie pojawia się tapeta windowsa i stoi. Nie da się nic zrobić jedynie reset. Nie ma żadnych ikon, paska tylko tapeta. Po odinstalowaniu w trybie awaryjnym samych sterowników Intel HD 4000 system włącza się normalnie, oczywiście na podstawowym sterowniku karty graficznej windowsa (8bit itd.). Próbowałem zainstalować różne sterowniki i te oryginalne i za pomocą updaty. Nic się nie zmienia. Wszystko inne typu  przeglądarki itp. działa sprawnie. Nie ma zainstalowanej żadnej dodatkowej karty graficznej i nigdy nie było. AGP jest wbudowane w CPU intela 3570k. Czytałem już o podobnych problemach ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.

Ma ktoś może jakiś pomysł?

Intel HD4000 to zintegrowany układ graficzny w procesorze.

A AGP to rodzaj złącza na płycie, zresztą starego złącza.

Instalujesz sterowniki wg zalecanej kolejności? Zaczynasz od chipsetu?

Przed instalacja systemu trzeba przełączyć dysk SSD z IDE na AHCI w BIOSie. Pozdro

A sprawdź w BIOS’ie jak masz ustawiony tryb pracy dysku AHCI czy IDE. Jeśli IDE to włącz AHCI i spróbuj włączyć system. Bo możliwe, że te sterowniki wgrywają także coś od zarządzania dysku.

Dzięki za odpowiedź. Oczywiście chodziło mi o GPU…

W biosie przełączyłem przed instalacją SSD na AHCI.