Po instalacji sterowników

Zainstalowałem sobie nowsze sterowniki nvidia i po restarcie znikły mi ikony na pulpicie . Została tylko jedna od gry ,w miejscu gdzie był “kosz”

Wzsystko inne działa normalnie.

Co jest grane i jak je dzyskać ?

Prawy przycisk myszy na pulpicie i zobacz czy masz zaznaczone pokaż ikony na pulpicie.

Ewentualnie odznacz, restart kompa i zaznacz.

Mam zaznaczone pokaż ikony ,odznaczenie i restart też nic nie dało.

Ikony kosza też nie mam - a system to XP.

Ja przywrócić ikonę kosza ?

Resztę to mogę “przypiąć” ręcznie bo to były sktóty - jak sie nie da inaczej.

Wrzuć do szukaj trzeba zmienić wpis w rejestrze, jak znajde to Ci podrzuce link.

http://www.howto.pl/modules.php?name=Co … ge&pid=229

Już mam . Nie wiem jakim cudem ale sie pojawiły. Sprawdziłem kreator oczyszczania pulpitu i były tam wszystkie ikony , potem pulpity nvidia

, potem zobaczyłem na start-właściwości, niczego nie zmieniałem i nagle patrzę są . :smiley: :smiley: :smiley:

A za linka to dzięk - przyda się. :slight_smile:

Raz jak zainstalowałem najnowszy sterownik w/w firmy to mi znikła woda w grze FARCRY(sic!)

Ja man dalej drobny problem. Wskazmik myski wychodzi na prawo poza ekran ,a w lewo opiera sie prawidłowo o krawędz ekranu. Obraz wyswietla prawidłowo. Może ucieka na drugi pulpit ? A nic nie mieszałem … Sprawdzę to jeszcze.

Znaczy ci ze przelatuje tak ze czubka jej nie widzisz ??

Sproboj pogrzebac w opcjach moniotra (przesun obraz w lewo, zwezij go, dopasuj po prostu)

Spróbuj wrócić do starych i zobaczysz czy wszystkie problemy znikneły.Może tak naprawdę na dzień dzisiejszy nie potrzebujesz nowych sterów.Często ulegamy takiej modzie,że co nowe to dobre i szybko trzeba zainstalować.

wejdź do panel sterowania=>> ekran=>> zaawansowane i zmień ilość kolorów