Po jakim czasie dostaliście klucz do CrossOver?

Cześć, mam pytanie, po jakim czasie dostaliście klucz do CrossOver, a może jeszcze nie dostaliście ?

Ja dostałem w chwilę po podaniu e-mail.

No to chyba źle wpisałem e-mail :expressionless:

U mnie przyszedł praktycznie natychmiast. Zaraz po zalogowaniu miałem maila w skrzynce.

Jak można źle wpisać tam email ?. Przecież były dwa pola i weryfikacja czy się zgadzają.

W takim razie w obydwu polach musiałeś wpisać taki sam błędny email :stuck_out_tongue:

Chyba że masz pocztę w jakimś dziwnym serwisie i może po prostu nie doszło.

Może sprawdź w folderze “SPAM” swojego konta pocztowego. Często mogą tam trafić również oczekiwane maile.

W spamie sprawdzałem, właśnie pojawiła mi się jedna wiadomość i myślełem, że to to, lecz niestety, to nie było to. WizZz, ja swój e-mail musiałem podać tylko raz, więc niestety twierdzę, że na złej stronie się rejestrowałem :frowning:

Ja jeszcze czekam, maila dałem dobrego… ale - pisało kilka dni :smiley: Dowiedziałem się pod wieczór :wink:

Heh, a może i ja podałem dobrego, bo wydaje mi się że tak, ale niestety kilka razy mi się zadażyło podać złego. Przed chwilą sprawdziłem skrzynkę mailową i mam klucz !!

Właśnie dostałem swój klucz, trochę to trwało :smiley:

O to że przy rejestracji wybrałeś wersję dla Macka :smiley:

Dosłownie 5 minut i klucz był już w skrzynce pocztowej.

Coś musiałeś źle wpisać, albo było już “po promocji”.

Jakoś przeżyję bez CrossOver, chodź nie przypominam sobie, żebym gdziekolwiek wybierał dla jakiego systemu wybieram, widocznie nie zauważyłem, a domyślnie był Mac, lub z pośpiechu przypadkiem źle kliknąłem gdzieś.

Był wybór systemu niestety…