Po krótkim czasie grania w gre komputer sie wyłącza

Witam dzisiaj zwracam sie bo jeżeli zagram w gre wymienie je -CS 1.6 -Dota 2 -Metin 2 komputer sie wyłącza  bez podania przyczyny a jeżeli zagram w Terraria,GTA San Andreas,Gimper Simulator 2 komputer sie wogóle nie wyłącza podam mojego kompa                                                                                                                                                    Windows 10 32-bit AMD Athlon X2 250 Processor ,2,0GB RAM,NVIDA GeForce 210                                                                                                                                                                                 Wiem że taki słaby komp ale po wyczyszczeniu go te gry co nie działały działają,Na drugi dzień znowu sie te gry wyłączają                Pomożecie?                                                                                                                                                                                                                                                       

Najwidoczniej twój komputer wciąż się przegrzewa. Pobierz programy hw monitor, zagraj w jakąś grę i powiedz jakie maksymalne temperatury uzyskałes. Jest też możliwość, ze to wina zasilacza, lecz wpierw musisz podać jego model.

sory że tak póżno pisze ale moja karta graficzna osiągła bez grania 98 stopni

Bez obciążenia się gotuje? Co robiłeś w ramach czyszczenia? Wymiana past / sprawdzanie wentylatorów też?

Podczas odkurzania sprawdałem wentylatory i nic złego nie było