Po OC procesora nie zawiesza się system

Siema. Mam dość dziwny, a może i nie problem z pc. System windows xp zawieszał się podczas pracy, bądź tuż przed bootowaniem (było ledwo widać logo windows przez ciemne/czarne tło i pasek bootowania ani drgnął). Resetowałem ustawienia w biosie do domyślnych, przeczyściłem z kurzu i sprawdziłem czy nie ma poluzowanych wtyków. Żadnych spuchniętych kondensatorów itp. Ciągle się zawieszał system więc postanowiłem podkręcić procesor w biosie. Jest jakby lepiej tzn teraz zawiesza się z mniejszą częstotliwością. Co jest nie tak? Mam system windows XP, w podglądzie zdarzeń w eventvwr nie ma błędów systemu poza jednym:

Specyfikacja komputera http://www.wklejto.pl/77063 <-log z Everesta

Link do specyfikacji nie działa :?

Skoro nie działa to zamieszczam w wersji skróconej. Nadal nie wiem czemu tak się z pc dzieje że system zawiesza się na nie podkręconym procesorze.

Format, lekarstwo na wszystko :smiley:

Może mu za ciepło hę?

No właśnie chyba nie za ciepło, bo nie podkręcony mniej się grzeje więc powinien się nie zawieszać. A tu nie zawiesza się jak jest podkręcony. Temperatury są ok bo nawet otwierałem obudowę i patrzyłem czy się nie grzeje nic, to wszystko chłodne.