Po pewnym czasie nie używania gg kasacja numeru

Witam,

Kiedyś mój kumpel dał mi numer gg i gdy pisałem to rozmawiałem z nim, ale wczoraj (po upływie kilku miesięcy) napisałem do “niego” i okazało się, że rozmawiam z inną osobą :shock:

Zapytałem się innego kolegi i powiedział, że też do niego pisał, i również to nie był on :shock:

Jeśli ktoś wie dlaczego to czekam na odpowiedź ;]

Według mnie jest to spowodowane tym, że nie korzystał z gg od kilku miesięcy i przydzielono ten numer komu innemu :roll:

ano … :slight_smile:

ale to i tak za wcześnie, kilka miesięcy? czyżby gadu zaczęło brakować numerów :lol: hahahhaaa

Dokładnie to samo stało się mojemu koledze, nie wchodził przez wakacje na gg, po wakacjach widze dostępny, no to pisze do niego, a tu jakaś dziewczyna mi odpisuje, że sie nazywa Roksana, nie zna żadnego Mateusza i nie wie o co mi chodzi bo dopiero co zainstalowała gg :lol2: W szkole mój kolega mi powiedział, że nie może wejść na gg, bo nie pasuje mu hasło i na jego gg siedzi jakaś dziewczyna :lol:

Oczywiście w regulaminie GG pisze, w jakich wypadkach kasują konto (jeśli się nie zalogujesz przez 24h od rejestracji numru, jeśli nie zalogujesz się poraz drugi w ciągu tyg. od rejestracji numeru, jeśli nie będziesz się logował przez 6 miesięcy) ale kogo to obchodzi, łatwiej posta strzelić…

:? :x

Przepraszam już nigdy takich tematów nie postawie :-x

On miał swój numer od ponad roku, a moja ostatnia rozmowa z nim jest z 18 czerwca 2006 roku.

Wystarczy korzystac z innego programu niz gg, zeby stracic swoj nr :wink:

Ja od ponad dwóch lat korzystam z Tlena, z gg korzystałem przez kilka tygodni od założenia neta, jakoś numeru nie straciłem 8) Pozatym on korzystał tylko z gg i Tibii :stuck_out_tongue:

rss , idź na terapię.

cece , a co to ma do reszty postów? :?

Jezu wyluzuj człowieku - czemu tak szalejesz ? Myślisz że każdy od razu czyta regulamin ??

Dokładnie

Ja też byłem zaskoczony jak dowiedziałem się, że piszę do obcej osoby.

Dopiero po tym przeczytałem.

ale chyba najpierw czyta sie regulami czy licencje zanim coś zainstalujesz czy sie zarejestrujesz? :? w innym przpadku to czyta głupota. :shock:

wystarczy “rss”

Instalując oprogramowanie akceptujesz regulamin.

Co nie znaczy że musze go przeczytać. Ty czytasz regulamin kazdej aplikacji, którą instalujesz ?? Gratuluję marnotrawstwa czasu.

Krótko mówiąc - niepotrzebnie się czepiasz.

Zauważyłem, że ostatnio robisz się jakiś nerwowy.

rss zbytnio przesadzasz …

Nikt nie jest święty i nie to również tego, że zawsze czyta regulamin czego kolwiek …

@topic

Też tak mi sie przytrafiło z numerem kolegi …

Ciekawe jak u ciebie z regulaminem forum …

Owszem, znaczy.

:lol:

Nie czytałem szczegółowo. Przejrzałem pośpiesznie. Co mnie obchodzi regulamin.

Mogę się do niego z łatwością stosować, nawet go nie czytając. Jeżeli ty musisz czytać każdy regulamin, żeby wiedzieć co ci wolno a co nie, to gratuluję upośledzenia intelektualnego.

Jaaaasne. Mądrala się znalazł. Wbij sobie w łepetynkę, że NIE MAM PRAWNEGO ANI ŻADNEGO W OGÓLE OBOWIĄZKU CZYTAĆ ŻADNEGO REGULAMINU ANI LICENCJI (ale za to *przynajmniej teoretycznie* mam obowiązek się do niego/niej stosować)

Masz jakiś problem, czy tylko tak sobie z głupoty klawiaturę niszczysz ?

Się publicznie kłócić musicie?

Przeproście się, podajcie rękę sobie, bo to nie ma sensu… :wink: