Po podłączeniu pendrive nie da się zobaczyć jego zawartości


(Knrd98) #1

Witam. Mam problem z pendrive 32gb firmy PLATINET. Wcześniej nie było problemu, i zawsze go wczytywało, nawet automatycznie się otwierał. Teraz gdy podłączam go do portu usb, słychać dźwięk, czyli niby reaguje, a jednak nic. Gdy wchodzę w Mój komputer, nie wyświetla się dawna nazwa pendrive, tylko "dysk wymienny (F:)". Nie da się wejść do jego zawartości, bo wyskakuje "Włóż dysk do stacji dysków Dysk wymienny (F:)." Gdy jednak wyjmę pendrive z usb, nagle urządzenie znika, czyli to musi być ten sprzęt. Jakby co pracuję na Windowsie 8.1. Proszę o pomoc. Dodaję screena w załączniku.

post-264576-0-63172400-1408642594_thumb.


(Agatonster) #2

knrd98

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(Dimatheus) #3

VS

knrd98 , naprawdę uważasz, że taka zmiana czyni temat wystarczająco konkretnym? Dam Ci jednak jeszcze jedną szansę i małą podpowiedź: Po podłączeniu pendrive nie da się zobaczyć jego zawartości. Prawda że brzmi wiele bardziej konkretnie?

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Kamilkwokapl) #4

Czy na innych komputerach też pojawia się ten problem? Jeżeli pendrive nie był bezpiecznie wyłączany z PC to możliwe ze zwyczajnie się popsuł. Jeżeli masz go jeszcze na gwarancji,to go odeślij i powinni dać Ci nowy