Po podłączeniu pendrive nie da się zobaczyć jego zawartości

Witam. Mam problem z pendrive 32gb firmy PLATINET. Wcześniej nie było problemu, i zawsze go wczytywało, nawet automatycznie się otwierał. Teraz gdy podłączam go do portu usb, słychać dźwięk, czyli niby reaguje, a jednak nic. Gdy wchodzę w Mój komputer, nie wyświetla się dawna nazwa pendrive, tylko “dysk wymienny (F:)”. Nie da się wejść do jego zawartości, bo wyskakuje “Włóż dysk do stacji dysków Dysk wymienny (F:).” Gdy jednak wyjmę pendrive z usb, nagle urządzenie znika, czyli to musi być ten sprzęt. Jakby co pracuję na Windowsie 8.1. Proszę o pomoc. Dodaję screena w załączniku.

post-264576-0-63172400-1408642594_thumb.

knrd98

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

VS

knrd98 , naprawdę uważasz, że taka zmiana czyni temat wystarczająco konkretnym? Dam Ci jednak jeszcze jedną szansę i małą podpowiedź: Po podłączeniu pendrive nie da się zobaczyć jego zawartości. Prawda że brzmi wiele bardziej konkretnie?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Czy na innych komputerach też pojawia się ten problem? Jeżeli pendrive nie był bezpiecznie wyłączany z PC to możliwe ze zwyczajnie się popsuł. Jeżeli masz go jeszcze na gwarancji,to go odeślij i powinni dać Ci nowy