Po podniesieniu myszki, ta przestaje działać

(Irys93) #1

Witam

Zawsze bylo git myszka dzialala wczesniej mialem A4tech OP-620[optyk] a teraz mam laserowa EM105 esperanza no i od wczoraj sie zaczal problem a mianowicie :

gram sobie w giere i nagle podnosze myszke laserowa i przestaje swiecic oraz kursor sie zacina i ciagle slysze w sluchawkach jak by sie odlaczala od usb..

i a jak poloze na podkladce to normalnie dziala chociaz czasami tez sie wylaczy maks 10 sec? i normalnie nie wiem co mam zrobic na laserowej to sie zaczelo i teraz wlasnie jakies 5 minut temu testuje tego a4tech i to samo podnosze i przestaje swiecic jak podnosze i ruszam w powietrzu.. wiec nie wiem wtf i bardzo bym prosil o pomoc :wink: ?

Przed chwilka wyskoczylo mi ze awaria USB zle zainstalowwane urzadzenie .. i tym razem z 20 sec walczylem by myszka dzialala

(Jacek Bydgoszcz) #2

Może Twoje myszki mają lęk wysokości jak je unosisz do góry?

(baton1) #3

podłącz jakieś inne urządzenie pod ten port USB, jeżeli na innym nie będzie żadnych problemów, to najprawdopodobniej padł ci kabel od myszy

(Irys93) #4

no ale przeciez mam klawiature podlaczona i zmieniam miejsca i ona dziala a myszka nawet jak podlacze z przodu nie tyka ... i co nagle w 2 myszkach kabel sie rozwalil ?

(baton1) #5

Na podstawie praw Murphy'ego myślę że jest taka możliwość że w obu :stuck_out_tongue:

(dudpis) #6

Podłącz którąś, w menedżerze urządzeń usuń jej sterownik, reset kompa i podłącz ponownie, i zainstaluj.