Po podniesieniu myszki, ta przestaje działać

Witam

Zawsze bylo git myszka dzialala wczesniej mialem A4tech OP-620[optyk] a teraz mam laserowa EM105 esperanza no i od wczoraj sie zaczal problem a mianowicie :

gram sobie w giere i nagle podnosze myszke laserowa i przestaje swiecic oraz kursor sie zacina i ciagle slysze w sluchawkach jak by sie odlaczala od usb…

i a jak poloze na podkladce to normalnie dziala chociaz czasami tez sie wylaczy maks 10 sec? i normalnie nie wiem co mam zrobic na laserowej to sie zaczelo i teraz wlasnie jakies 5 minut temu testuje tego a4tech i to samo podnosze i przestaje swiecic jak podnosze i ruszam w powietrzu… wiec nie wiem ■■■ i bardzo bym prosil o pomoc :wink: ?

Przed chwilka wyskoczylo mi ze awaria USB zle zainstalowwane urzadzenie … i tym razem z 20 sec walczylem by myszka dzialala

Może Twoje myszki mają lęk wysokości jak je unosisz do góry?

podłącz jakieś inne urządzenie pod ten port USB, jeżeli na innym nie będzie żadnych problemów, to najprawdopodobniej padł ci kabel od myszy

no ale przeciez mam klawiature podlaczona i zmieniam miejsca i ona dziala a myszka nawet jak podlacze z przodu nie tyka … i co nagle w 2 myszkach kabel sie rozwalil ?

Na podstawie praw Murphy’ego myślę że jest taka możliwość że w obu :stuck_out_tongue:

Podłącz którąś, w menedżerze urządzeń usuń jej sterownik, reset kompa i podłącz ponownie, i zainstaluj.