Po próbie zainstalowania uaktualnienia rozwala kompa

Po próbie zainstalowania uaktualnienia do windowsa rozwala mi komputer. Jest tak: wyskakuje mi ikona z dostępnym uaktualnieniem wciskam zainstaluj a po 10 sekundach, że niektóre aktualizacje nie zostały zainstalowane a komp przez następne 10 minut pracuje jak muł. Oczywiście ta aktualizacje jest w kółko do pobrania.

I o co w tym chodzi?

Korzystasz z automatycznych aktualizacji ?

start-uruchom services.msc- aktualizacje automatyczne - wyłącz/zatrzymaj usługę.

Tak korzystam i wiem jak ją wyłączyć. Problem polega na tym, że zawsze było OK. była aktualizacja do pobrania pobierałem wyskakiwała informacja, że mogę pracować dalej po jakimś czasie, że wszystko skończone i pytanie czy zrobić restart. I wszystko to w sumie bez jakiegoś bardziej odczuwalnego przeciążenia. Tylko teraz się coś nie zgadza.

Było OK. to nie znaczy że będzie zawsze,przyczyń może być co najmniej parę.

Trzeba sprawdzić która aktualizacja powoduje problemy i dać ją w tryb ukrycia, a później szukać rozwiązania.

zobacz nazwe aktualizacji i ściągnij ją ze strony microfostu ;p

Według mnie automatyczne aktualizacje są do kitu. Wolę wejść na stronkę Microsoftu i zainstalować co potrzebne. Ja też korzystałem z automatycznych i też pojawiały się problemy. Masz zainstalowany najnowszy Windows Installer i Net.Framework ?