Po raz kolejny Ukash

Witam na komputer siostry wdało się to coś poniżej wstawiam logi z OTL. Logi dzisiejsze siostra ma jakieś przekłamanie w dacie ale nie o to chodzi.

z góry dzięki za pomoc :wink:

Logi:

http://wklejto.pl/133860

http://wklejto.pl/133861

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Raport z usuwania:

http://wklejto.pl/133869

Nowe logi:

http://www.wklejto.pl/133870

http://www.wklejto.pl/133871

I jak??

Usuwanie OTL wraz z jego kwarantanną

  • [*:174rvutp]Uruchom OTL 8a17003bc16f962f.jpg

Czyli tylko flash player i firefox???

http://wklejto.pl/133875

Tak.

Co do Firefoksa:

Trzeba zainstalować najnowszego Flash Playera

Uruchom kolejno każdą przeglądarkę internetową, której używasz (Internet explorer, np. Firefox) i zainstaluj najnowszego Flash Playera ze strony http://get.adobe.com/pl/flashplayer/

Zwracam uwagę, że na stronie http://get.adobe.com/pl/flashplayer/ możesz odznaczyć opcję "Tak, chcę zainstalować program Chrome jako przeglądarkę domyślną oraz pasek narzędzi Google Toolbar do programu Internet Explorer — opcjonalnie. " jeżeli nie jesteś zainteresowany niczym innym poza Flashem. Polecam nie zaznaczać żadnych tego typu opcji. W różnych przegladarkach (Internet Explorer, Firefox, Opera może być Ci proponowany inny program, jeżeli interesuje Cie tylko Flash to nie zaznaczaj tej opcji.

W razie problemów skorzystaj z deinstalatora Flash Player

Więcej o aktualizowaniu Flash Playera [http://www.fixitpc.pl/topic/5-dezynfekc … __p__42415](http://www.fixitpc.pl/topic/5-dezynfekcja-kroki-finalizujace-temat/page view findpost p 42415)

Aż tak szczegółowej porady nie potrzebuję z aktualizacjami :wink: Ale dziękuje Wszystkim za pomoc :wink:

Pozdrawiam