Po reinstalacji nie ma możliwości instalacji Media Center

Jako że Microsoft sprzedał mi nie właściwą wersję językową Windowsa i jego architekturę , zorganizowałem sobie windowsa PL x64 którego zainstalowałem z kluczem który dostałem przy zakupie upgrade-u. Własciwie wszystko poszło ksiażkowo i tak jak ma być . aktywacja się powiodła itd. 2 dni po zakupie upgradu wziąlem udział w kolejnej promocji Microsoftu na uzyskanie darmowego klucza który odblokowywał funkcję MEDIA CENTER. I tak jak za pierwszysm razem miałem opcję rozszezenia funkcjonalności windowsa gdzie klikając w odpowiednie miejsce dostawałem okno w którym wpisywałem klucz i po paru minutach miałem windows pro with media center, tak teraz po reinstalacji nie mam możliwości nawet dodania tego media center. Czy ktoś może sie orientuje gdzie się podziała ta funkcja ?? albo skąd można pobrać instalator Media Center ??

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … ture-packs

właśnie ze próbuje to zrobić wedle tej instrukcji ale nie ma powtarzam NIE MA takiej możliwości…

Klucz do odblokowania Media Center Pack dostajesz mailem. Ja swojego maila dostałem po paru dniach.

ale ja ma juz ten klucz , tylko nie mam go gdzie wpisać, bo w miejscu gdzie była ta funkcja gdzie klikało się w “dodaj funkcje” nie ma tej opcji do kliknięcia. A jak nie mogę w nic kliknąć to nie mogę też również otworzyć okna w które bym mógł wpisać otrzymany mailem klucz.

A jaka ci się pokazuje wersja systemu w Panel Sterowania -> System?

Bo jeśli już zaktualizujesz do wersji Windows 8 Pro z Media Center to opcja się przestaje pojawiać. Opcja dodawania opcji nie jest też dostępna w Windows 8 nie-Pro.

Zobacz też we włączaniu/wyłączaniu składników Windows czy możesz włączyć WMP i WMC.

Forum Microsoftu sugerowało też w takiej sytuacji opcję “reset your PC”, która powoduje utratę danych.

wersja moja którą pokazuje komp to Windows 8 pro, problem rozwiazałem przeinstalowywując windowsa przy użyciu nośnika z systemem W8 Pro en-us i potem spolszczyłem tylko. i wszystko działa jak nalezy. temat można zamknąć.

Witam, ponizej wklejam info jak rozwiazac ten problem. Znalazlezione na zagranicznym forum.

U mnie zadzialalo, powodzenia.

edit—go to control panel–programs

go to program features

then turn windows features on and off

go to media

expand and make sure media center is ticked

select ok.

Przeniesienie skrotu do Media Center na pulpit z folderu

ehshell.exe, na dysku “C:\Windows\ehome”

link do watku

http://www.sevenforums.com/media-center … enter.html

Pozdrawiam