Po reinstalacji sterowników ATI CCC nie chce się zainstalowa

Witajcie,

Posiadam kartę Ati Mobility Radeon HD 3470 i system Windows XP. Wczoraj chciałem spróbować jak komputer będzie działał z zmodyfikowanymi sterownikami, odinstalowałem te od ATI i zainstalowałem moderskie. Nie działały więc chciałem wrócić do starych, sterowniki od karty graficznej zainstalowałem bez problemu, za to mam od wczoraj problem z ATI CCC. Z tego co słyszałem to one nie wpływają na działanie komputera, ale u mnie po zainstalowaniu wersji 11.3 UT3 zaczęło na reszcie płynnie chodzić.

I przy ATI CCC zaczęły się schody, najpierw nie włączał się ten program przy starcie systemu. Potem po zainstalowaniu od nowa również sterownika i wyczyszczeniu wszystkiego driver cleanerem działała wersja, która była dołączona do płytki z laptopem bodajże 8.0, jednak gdy próbowałem zainstalować nowsze to CCC już się nie włączało.

Pomóżcie! !!

ATI CCC wymaga bibliotek net framework 2.0 lub wyższej wersji.

Ściągnij , zainstaluj i po problemie -> http://www.dobreprogramy.pl/NET-Framewo … 11657.html

Mam net frameworka. Gdy instaluję najnowsze CCC to instaluje mi się tylko menadżer instalacji :confused:

Witam.

Mam tą sam problem tylko że z Vistą 32 bit. Złe , stare sterowniki , no dobra trochę inny . Potrzebuje nowych sterowników do karty graficznej Ati Mobility Radeon HD 3470 . Laptop Asus M51Se.

Z góry dziękuje.