Po resecie routera Edimax Ar-7084gA nie da się ustawić WiFi

Witam

Napiszę wszystko po kolei co i jak. Posiadam modem Edimax Adsl2+ Ar-7084gA

( taki jak w linku: http://alejka.pl/edimax-ar-7084gb-adsl2 … net24.html)

Wczoraj zresetowałem ten router, wyjąłem od niego kabel i teraz zrodził się problem. Miałem utworzoną w domu sieć domową bezprzewodową.

Ta sieć została kiedyś utworzona przez informatyka poprzez instalację routera na komputerze stacjonarnym. Obecnie nie mam już tego komputera.

Mam jedynie w domu trzy laptopy. Na liście dostępnych sieci bezprzewodowych mam sieć default, z którą i tak nie mogę się połączyć. Internet mam jedynie

poprzez podłączenie kabla ethernet z routera do laptopa. A chciałbym mieć z powrotem swoją sieć domową bezprzewodową żebym nie musiał łączyć się żadnymi kablami

z laptopem/laptoami. Obecnie mam ustanowione połączenie lokalne. Mam coś skonfigurować dodatkowo? Utworzyłem niby sieć bezprzewodową zabezpieczoną hasłem ręcznie przez kreatora

ale i tak jest ona niewidoczna mam tylko tą sieć: Default, ale jak klikam połącz to tego połączenia nie ma. Co mam robić ?

Hej,

Pytanie czy po konfiguracji zapisałeś ustawienia i ponownie uruchomiłeś urządzenie?

Jeśli zaś chodzi o ustawienie urządzenia, to najlepiej właśnie podłączyć się kabelkiem i w panelu ustawić wszystko, co koniecznie zgodnie z tematem: podstawowa-konfiguracja-domowego-routera-t439247.html. Później zapisanie ustawień i ponowne uruchomienie urządzenia.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Już sobie poradziłem, wystarczyło tylko poszukać w ustawieniach Routera opcji Wireless i włączyć tam na swoją sieć domową. :D/ :D/ :D/

Dzięki za odpowiedź Dimatheus. Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam