Po restarcie nie działa internet

Witam, za każdym ponownym uruchomieniem komputera mam problem z netem, tzn wyświetla mi komunikat z brakiem łączności, problem znika gdy wejdę w centrum sieci i udostępniania, ustawienia karty sieciowej, wyłączę i włączę kartę sieciową i internet chodzi elegancko, ale już nudzi mi się robienie tego za każdym razem gdy odpalam kompa. Co może być tego przyczyną?

Moze być problemem sterownika od karty sieciowy. Pobierz atualny wresji sterowniki od producenta płyty głownej. druga rzecz wyłaczyć router i właczyć ponownie.

Pobrałem zainstalowałem, wył modem, router. Dalej to samo… " Brak dostępu do internetu, siec niezidentyfikowana"

Może resetować router? Jaki jest router model?

Ja miałem kiedyś podobny problem, troszkę inny ale podobny i winna była karta sieciowa. U mnie problem wyglądał tak - gdy wyłączyłem komputer i wyłączyłem całkowicie zasilanie na listwie, to po włączeniu komputera nie mogłem się połączyć z siecią, dopiero komputer musiał podziałać jakieś 15 minut i gdy karta się rozgrzała, to dopiero po restarcie miałem dostęp do internetu. Po wymianie karty, problem zniknął.

Pozdrawiam!